Як швидко знайти гілку реєстру? .

Як швидко знайти гілку реєстру?

Вітаю, мої любі. Вітаю вас на сторінці блогу Компьютер76, і зараз тим з вас, хто вирішив присвятити деякий час редагування, опишу дуже корисний хід дій, який істотно скоротить пошук потрібних розділів, кущів і значень реєстру.

Нагадувати про небезпеку неправильної редакції реєстру не буду!

Не факт, що кожен з вас зіткнеться з редагуванням реєстру. Однак зміни, там пророблені, можуть змінити не тільки візуальні налаштування системи, але і деяку інформацію про компоненти комп’ютера або ноутбука, на які користувач звертає увагу і при вчиненні відповідальних дій, наприклад, купівлі-продажу комп’ютера з рук. Чим деякі шахраї та можуть скористатися (читайте Як змінити інформацію про комп’ютер). Але зараз про інше.

У своїх же статтях я нерідко вказую можливість щось змінити в образі Windows за допомогою реєстру, пропонуючи виявити, змінити або створити якийсь параметр. Нерідко шлях, пропонованої мною і іншими авторами містить дуже довге ім’я шуканого куща реєстру. І тому у зацікавленого користувача забирає деякий час пошук параметра по шляху, наприклад ,:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Policies \ Microsoft \ Windows NT \ Terminal Services \ Client \ UsbBlockDeviceBySetupClasses

Людині і доводиться витрачати час в основному на пошук шуканого ключа …

Як можна швидко знайти гілку реєстру?

На жаль, вбудований в Windows редактор реєстру цього зробити не дозволяє. І ось тут (забіжу вперед) ми зіткнемося з невеликим парадоксом від Microsoft.

Справа в тому, що зараз нам доведеться познайомитися з невеликою утилітою. Вона безкоштовна, легковажно, не вимагає налаштувань, рекомендується Microsoft і, якщо не помиляюся, давно їй належить на правах власності. У чому парадокс? Так що ж не включаєте в збірку-то існуючого редактора ????

утиліта називається regjump.exe. Я пропоную вам завантажити її прямо у мене з сайту. Вона в подвійному zip-архіві, так і в середині знаходиться exe-шний файл, який браузерами обов’язково (!) Визначається як зловредів. Це не так, і після розпакування ви можете самі перевірити його своїм антивірусом.

завантажити regjump.exe безкоштовно з Компьютер76

Розпакуйте утиліту на чільне місце. Не поспішайте запускати. Ваше завдання – зіставити файл, що запускається з наявними правами доступу. Це в нашому випадку робиться просто. Вам необхідно перетягнути файл regjump.exe в кореневій каталог Windows. Тобто в однойменну папку:

Він виявився прямо поряд з редактором реєстру. Випадковість? Не думаю … Це рух дозволить нам швидко знайти гілку реєстру не раз і не два, поставивши редагування реєстру на потік.

Ссылка на основную публикацию