Як скачувати через торрент на комп’ютер безкоштовно гри, відео

Що таке торрент-файл

Кожна людина, що має комп’ютер, напевно не один раз скачував з інтернету гри, фільм, серіал або відео. Звичайно, мало хто хоче платити за скачані файли. Спеціально для цього існує велика кількість сайтів, що пропонують скачати торрент-файл безкоштовно, щоб по ньому завантажити основний файл.

Торрент-файл – це невеликий файл, вагою в кілька кілобайт, який зберігає інформацію про основний фільм, відео, серіал або гри. Маючи такий файл можна без проблем скачати на компьютернеобходімий файл.

Як працює технологія

Щоб зберігати на своєму комп’ютері фільм, відео, серіал або гри необхідно мати досить вільного простору. Уявіть, якщо потрібно зберігати тисячі таких фалів. Для цього знадобляться сервери з терабайтами вільного місця.

Але хитрі програмісти придумали, як можна зберігати будь-який файл, при цьому практично не використовуючи вільне місце на жорсткому диску або хмарному сховище. Оскільки основний файл зберігається на комп’ютері інших користувачів.

Таким чином, завантажуючи ігри, фільм, відео або серіал, ви можете качати файли одночасно з декількох комп’ютерів, що значно прискорює процес. Але є і мінус в даній технології. Популярні файли зберігаються на сотнях або тисячах комп’ютерів. Тому скачать їх можна швидко і без проблем. А ось старі файли можуть не зберегтися ніде, або у користувача, який має в своєму розпорядженні потрібне файлом дуже повільний інтернет, тоді його доведеться качати довго.

Також слід враховувати, що під час скачування ви теж будете віддавати частину фільму, серіалу, відео або гри, тому весь трафік буде з’їдати торрент. Дивитися щось онлайн або завантажувати інші файли буде неможливо.

Як завантажити через торрент

Для того щоб качати за допомогою торрента не потрібно володіти особливими знаннями в програмуванні, досить бути звичайним користувачем ПК.

Інструкція як завантажувати через торрент:

  1. Вам знадобиться завантажити і встановити торрент-клієнт. Найпопулярнішою є програма Utorrent. Це безкоштовний додаток для ПК, смартфонів і інших пристроїв. Без нього музику, ігри фільм, відео або серіал не вийде. Програму можна завантажити на офіційному сайті або сторонніх. 
  2. Після потрібно знайти Вас файл (гри, фільм, відео, серіал). Для цього можна зайти на один з популярних сайтів з торрент-файлами або написати в пошуковику назву того, що потрібно завантажити і додати слово торрент, система зрозуміє, що ви хочете. 
  3. Завантажити торрент-файл і відкрити його. Якщо у вас вже є встановлений торрент-клієнт, тоді торрент-файл матимуть характерну іконку. Необхідно клікнути по файлу і він відкриється в програмі для скачування. 
  4. Очікуємо закінчення скачування. Вам буде надана вся необхідна інформація: скільки важить файл, скільки людей роздають його і скільки часу необхідно на скачування. Час може змінюватися, так як будуть з’являтися або зникати люди, у яких є потрібний файл.

Ссылка на основную публикацию