Як скасувати запрошення дружити в однокласниках: інструкція

Соціальні мережі вже вкоренилися в нашому житті, по крайней мере, в житті тих, хто має доступ до комп’ютера та Інтернету. Подібні ресурси досягли популярності за рахунок своєї функціональності, адже на сьогоднішній день вони використовуються не тільки як розважальні портали, але нерідко і для вирішення робочих питань.

Само собою, у кожного зареєстрованого в соцмережах користувача є друзі. Є два способи, як «дістати» одного: прийняти заявку від нього або ж додати самому. Правда, бувають такі випадки, коли немає ніякого бажання додавати в друзі тієї чи іншої людини, а він відправив вам заявку. Що робити в такому випадку і як скасувати запрошення дружити в Одноклассниках? А також що робити, якщо ви відправили заявку і відразу ж передумали? Про це я і розповім в даному матеріалі.

Як скасувати запрошення дружити в Одноклассниках

Коли якийсь користувач хоче з вами дружити, він відправляє заявку на додавання в друзі. Ви про це відразу ж довідаєтеся, адже в шапці сайту, поруч з кнопкою «Сповіщення» з’являється значок. Якщо натиснути на цю кнопку, з’являється повідомлення про те, що конкретний користувач (один або кілька) пропонує вам свою дружбу.

А далі найцікавіше: в цьому ж повідомленні є дві кнопки, які дозволяють управляти даної заявкою. Так, ви можете або прийняти дружбу, або проігнорувати її. Якщо ви прийняли рішення проігнорувати заявку, то вона анулюється, і відправив її не стає вашим другом. До речі, ніякого повідомлення про прийняте вами рішення він не отримує.

Бувають такі випадки, коли користувач не хоче дружити з кимось, однак людина продовжує його дошкуляти, наприклад, час від часу надсилаючи заявку на додавання в друзі або, і того гірше, в особистих повідомленнях. Спеціально для таких набридливих користувачів була придумана функція «Чорний список», яка автоматично вбудована в соцмережу Однокласники. Про те, як заблокувати користувача, я вже згадував у своїх матеріалах, тому розповідати про це повторно не буду. Додам лише, що ця послуга безкоштовна, і до неї може вдатися кожен користувач.

Як скасувати своє запрошення дружити в Одноклассниках

Ніхто не застрахований від помилок, і бувають випадки, коли хтось із користувачів помилково надішле запрошення дружити не тій людині. На жаль, скасувати свою ж заявку ви не зможете, тут є два варіанти розвитку подій:

Такі от справи з запрошенням дружити в соціальній мережі Однокласники!

Ссылка на основную публикацию