Як схуднути в фотошоп

Для того, щоб схуднути в фотошопі скористаємося інструментами фільтра Пластика. За допомогою цих інструментів можна не тільки схуднути, провести корекцію фігури, але і збільшити очі, зменшити вуха, ніс, підібрати живіт, зменшити стегна, а також створювати смішні карикатури на друзів.

Етапи схуднення в фотошоп:

 1. Відкрийте фільтр Пластика, його ще можна викликати гарячими клавішами Shift + Ctrl + X. В англомовному фотошопі цей фільтр називається Liquify.
 2. Якщо фігура розташована не неоднорідному тлі, то його слід спочатку замаскувати для того, щоб фон не зазнавав змін за допомогою інструменту Заморозити (фон при цьому виділиться червоним). Якщо ви випадково замаскували сам об’єкт, то вам на допомогу прийде інструмент Розморозити.
 3. Візьміть Інструмент Зморщування і виставте значення:
  • розмір кисті – трохи більше ширини органу, який хочете зменшити (наприклад, руки, ноги, обриси живота та ін.). Цей параметр можна регулювати гарячими клавішами англійської розкладки {і}, що відповідно означає менше і більше розмір кисті. Коли ви виставили потрібний розмір, то клікайте по частинах тіла, але не потрібно при цьому зрушувати мишку.
  • інші параметри – щільність натиск, швидкість кисті – не мають вже великого значення. Ви можете пограти з ними або виставити такі, як у мене.

  Приклад розміру кисті і інших параметрів наведено на наступному скріншоті (збільшується при натисканні мишкою):

 4. Скасування дії виконується гарячими клавішами Ctrl + Alt + Z
 5. Ще один інструмент з групи Пластика, який може стати в нагоді для корекції фігури в фотошоп – Деформація. Цим інструментом можна проводити корекцію вигинів тіла – наприклад, прибрати жирові складки. Розмір кисті для цього інструменту підбирається аналогічно зморщуванням, лише з тією різницею, що піддаються зміні не цілі органи, а лише вигини. Чим більше кривизна органу, тим більше розмір кисті. Встановіть центр інструменту на найбільшу кривизну органу (наприклад, тієї ж жировоїскладки) і зніміть мишкою пікселі. Працювати цим інструментом треба обережно, щоб схуднути і не деформувати фігуру.
 6. Допоміжні інструменти:
  • Для переміщення по фотографії можна використовувати інструмент Рука.
  • Щоб збільшити або зменшити зображення застосовуйте Лупу.
 7. Для створення карикатури ви можете скористатися іншими фільтрами групи Пластика – Скручування і Зсув пікселів.
 8. Для скасування всіх дій і повернення до вихідного зображення вам знадобитися інструмент Реконструювати.

Дивіться також видеоурок Як схуднути в фотошопі:

Схуднути в реальності вам допоможе гречана дієта. Швидкий і ефективний метод.

Ссылка на основную публикацию