Як скинути LG до заводських налаштувань – покрокова інструкція

Компанія LG успішно конкурує з іншими виробниками мобільних пристроїв, чому сприяє використання стабільної та надійної операційної системи. Однак, незважаючи на всі старання розробників, часом виникають ситуації, коли потрібно повернути телефон до початкового стану. У цій статті розглянемо, як скинути LG до заводських налаштувань.

Важливо знати

Творці мобільних пристроїв цього бренду дотримуються єдиного порядку виконання скидання. Як підсумок – виконання процедури не вимагає особливих навичок, а інструкція може застосовуватися практично до будь-якої моделі телефону.

Існує кілька методів повернення до первісного стану операційної системи смартфона. Зупинимося детальніше на кожному з них.

Скидання до заводських налаштувань з меню

Найпростішим методом є використання меню зміни параметрів смартфона. Для його виконання необхідно:

 • Відкрити параметри мобільного пристрою.
 • Вибрати розділ «Резервна копія та скидання».
 • У вікні, натиснути на рядок «Скидання налаштувань».
 • Система попередить про видалення всієї інформації користувача, включаючи інформацію про акаунт Google, налаштування системи, дані, що зберігаються в пам’яті пристрою і т.д. Виходячи з цього, перед підтвердженням операції рекомендується перенести всі важливі документи, записи телефонної книги та інше на комп’ютер або завантажити в хмарне сховище. Якщо підготовчі роботи вже були виконані, слід підтвердити свій намір натиснувши кнопку «Скинути настройки телефону».
 • Далі необхідно дочекатися завершення операції і перезавантаження телефону.

Скидання через сервісне меню

Яким способів Ви зберігаєте резервні копії важливих даних?

На Google диску

Переношу на комп’ютер

Зберігаю в карті пам’яті

Свій варіант в коментарях

Також досить простим методом того, як скинути LG до заводських налаштувань, є використання сервісного меню. Його суть полягає у введенні спеціального коду, що активує відкрити список прихованих опцій смартфона. Для виконання процедури потрібно виконати наступні дії:

 • Запустити програму для набору номера.
 • Вписати наступний код: 3845 # * номер моделі телефону #. Наприклад, для LG Q6a M700 числовий код буде виглядати так: 3845 # * 700 #.
 • У вікні, відшукати і натиснути на рядок «Factory Reset». Потім підтвердити дію.

Використання швидкого скидання

Зверніть увагу

Цей спосіб стане в нагоді в тому випадку, якщо смартфон не може виконати повноцінну завантаження операційної системи.

Перевагою методу є відсутність небезпеки вибору неправильного пункту, оскільки запускається меню пропонує виконання лише однієї операції на відміну від Recovery Mode, де помилково можна досить сильно нашкодити ПО пристрою. Щоб виконати швидкий скидання, необхідно виконати наступні маніпуляції:

 • Вимкнути телефон, затиснувши кнопку харчування.
 • Натиснути і утримувати клавіші зменшення гучності і харчування. Після появи логотипу бренду – відпустити і відразу ж знову натиснути кнопку харчування.
 • Запуститься спеціальний режим скидання до заводських параметрів. Навігація здійснюється кнопками зміни гучності, а вибір дії – кнопкою блокування. У представленому меню слід вибрати рядок «Yes», ​​якщо вимагається скасування операції – «No (Exit)».
 • Дочекатися видалення призначених для користувача даних і перезавантаження пристрою.

Процедура виконана, телефон завантажиться в стані, що відповідає виробничим установкам розробників.

Скидання через Recovery Mode

В якості останнього методу розглянемо, як скинути LG до заводських налаштувань, використовуючи Recovery Mode. Аналогічно до попереднього пункту, активація даного меню виконується за допомогою натискання фізичних клавіш смартфона. Для виконання процедури необхідно:

 • Вимкнути телефон. Потім натиснути і утримувати кнопки зменшення гучності та харчування. Після появи логотипу LG – відпустити і знову натиснути обидві клавіші. Далі буде проведений вхід в меню відновлення. Якщо цього не відбулося, застосовується та ж послідовність дій, але з використанням кнопки збільшення гучності.
 • Навігація за списком виконується як в попередньому пункті. З представлених варіантів вибирається «wipe data / factory reset», потім дію підтверджується шляхом вибору рядка «Yes».
 • Система очистить дані і виконає автоматичну перезавантаження пристрою.

Процес завершено, стан системи повернуто до заводських налаштувань.

Ссылка на основную публикацию