Як скинути настройки політики Локальний комп’ютер? –

Консоль управління Локальної політикою Windows зберігає в собі безліч налаштувань, що допомагають привести систему до найбільш комфортному по відношенню до користувача станом. Поряд з реєстром, зміни в Локальної політиці, можуть бути критичними в питанні працездатності і зручності в роботі. Але, за логікою, деякі зміни цілком можуть і порушити цю саму працездатність. Якщо ви помітили, що після виконаних твиков стан Windows Змінилася не вашу користь, можна спробувати скинути настройки політики Локальний комп’ютер до тих, якими вони були відразу після установки.

Розглянемо як скинути налаштування політики Локальний комп’ютер Windows до “за замовчуванням”. Цей редактор, нагадаю, запускається командою gpedit.msc. Скиданням параметрів ми торкнемося всі зміни всіх користувачів і груп, коли небудь проведених на комп’ютері. Кожен з проведених способів остаточний і самодостатній: можна скористатися найбільш з них відповідним. Принцип дії всіх інструментів простий: ми видаляємо дві папки за адресами Windows \ system32 \GroupPolicy і Windows \ system32 \GroupPolicyUsers. Після перезавантаження Windows відтворює їх порожніми.

Чого зміни не торкнуться?

Зміни, проведені в налаштуваннях політики за допомогою реєстру (через REG-файли), порушені не будуть. Також наші дії не торкнуться Локальні політики безпеки secpol.msc.

Як скинути настройки політики Локальний комп’ютер: приступаємо

Як відомо зі змісту того, що відбувається, варіантів скинути настройки політики Локальний комп’ютер затиранням папок кілька. Для цього можна використовувати засоби консолі або ручне видалення. Однак деякі варіанти ускладнюються тим, що папка … є прихованою. І, щоб не витрачати час на налаштування відображення прихованих файлів і папок Windows, пропонується автоматичний варіант з запуском файлу-скрипта vbs. Більш того, перед тим як почати, за допомогою vbs-ника можна спочатку створити резервну копію налаштувань. Якщо відкат в налаштуваннях політики вас не задовольнить, все можна буде повернути назад. Файли скриптів містять код згідно з назвою. Так що раджу спочатку зробити резервну копію налаштувань, а потім приступати до скидання і перевірці.

Для роботи з файлами потрібно:

  • розпакувати файли
  • у властивостях у вкладці Безпека Розблокувати до застосування
  • запустити від імені адміністратора
  • перезавантажте комп’ютер і перевіряйте, як змінилися налаштування Windows

Успіхів.

Ссылка на основную публикацию