Як скинути телефон до заводських налаштувань – Техніка та інтернет

Комп’ютери, ноутбуки, гаджети, будь-яка інша цифрова техніка все вони мають свій термін придатності. Наприклад, смартфон, з часом може почати глючити: повільне завантаження кожної програми, вкладка відкривається кілька секунд, а при роботі з мережевими програмами все набагато сумніше. Немає ніякої гарантії, що якість вашого мобільного пристрою високе. Операційна система більшості пристроїв не відрізняється надійністю і стабільністю в роботі.

Так, безумовно, смартфони стали розумнішими і практичніше, проте проблем від цього, в плані продуктивності, не зменшилася.

Глюки можуть бути різні: повна відмова роботи телефону, помилки, зависання, проблеми зі звуком і багато іншого.

У сьогоднішньому випуску, я розповім вам, як самостійно впоратися з усіма глюками смартфона на платформі Андроїд. В крайньому випадку, звичайно, варто звернутися до фахівця. Але, слава небесам, є один простий спосіб налагодження ОС Android.

Отже, як скинути телефон до заводських налаштувань. Що значить скинути до заводських налаштувань? Тобто, прийти туди, звідки зробили перші кроки. В результаті всіх виконаних операцій нижче, ми отримаємо абсолютно порожній телефон, як при покупці. Сказати, що операційна система оновиться і смартфон буде працювати, як новий значить обдурити читача.

Безперечно, телефон запашет з невеликим припливом сил, але далеко не як новий.

Для чого потрібно скидати все настройки?

 1. Перша причина, через що може знадобитися скидання налаштувань до заводських ви продаєте свій телефон і на ньому не повинно залишитися зайвої інформації про вас. Не обов’язково повинна бути продаж, можливо, просто хтось буде використовувати або мати доступ до гаджету. Але так як у вас є велике бажання приховати від даної людини все, що зберігається в пам’яті мобільного пристрою, то ви перете все геть. При крадіжці також можна віддалено очистити всю систему, але це вже зовсім інша історія для окремої статті.
 2. Друга причина, з якої я стикався продуктивність смартфона з часом сильно впала і щоб хоч трохи насолоджуватися відмінною роботою гаджета я скидав настройки до заводських. Чесно кажучи, допомагало, але не надовго. Мала ефективність цього методу для збільшення продуктивності телефону, особливо помітна в тому випадку, якщо система вже вбита й глюки реально великі. При такому розкладі, цілком можливо, допоможе перепрошивка. Але це, знову ж таки, тема для готельної статті, яка з’явиться на порталі в найближчому майбутньому.

Що втратить користувач зі свого пристрою після скидання налаштувань?

Якщо ви все-таки зважилися скинути настройки, то, напевно, хочете знати, чого слід очікувати від виконаної роботи. В першу чергу, відбудеться видалення всіх встановлених програм, зітруться всі кеші браузерів, втечуть мультимедійні дані (фото, відео, та інші матеріали) з усіх потаємних папок, завантаження будуть також порожні. Логічним було б видалення всіх контактів, але у мене такого не відбувалося. Можливо, тому, що всі номери зберігаються на сім-карті.

До речі, SD-карта залишиться не пошкоджене. А так, по суті, ви попрощаєтеся з усіма даними.

Важливо! Щоб не втратити все це добро, раджу зробити бекапи. Підключіть USB-кабель до комп’ютера і з’єднайте його з вашим смартфоном. Після чого здійсните передачу всіх даних. Як тільки ви завантажили на комп’ютер потрібні файли, спокійно приступайте до скидання налаштувань. Якщо ви новачок, то можете почитати про передачу даних і використання usb. Стаття: як підключити телефон до комп’ютера через usb.

Як скинути настройки на Андроїд до заводських

Є три способи повернути андроїд до заводських налаштувань, кожен з яких сильно відрізняється від іншого:

 1. Скидання в настройках телефону
 2. Скидання сервісними кодами
 3. Скидання клавішами

Спосіб 1. Як скинути телефон до заводських налаштувань за допомогою меню

Всі операції будуть здійснюватися з головного меню OS Android. Зараз все буду розповідати, працюючи зі смартфоном сумісного на операційній системі Android 7.1.1. Це остання версія з усіма оновленнями. Сподіваюся, завдяки інструкції з останньою версією андроїда, випуск буде актуальним довгий час.

Інструкція:

 1. Перейдіть в панель меню, там, де всі ярлики. Натисніть на значку Налаштування,
 2. У великому списку виберіть Налаштування (Мова і введення, Дата і час, зрісся),
 3. Клацніть по кнопці Скидання,
 4. Виберіть третій пункт Скидання даних (початкових установок до заводських значень за замовчуванням. При цьому будуть видалені всі дані, включаючи файли і завантажені додатки),    
 5. З пам’яті телефону будуть стерті всі дані, в тому числі: обліковий запис Goggle, системні дані і дані додатків, налаштування, завантажені програми, музика, картинки, всі інші призначені для користувача дані, додатки і вміст постачальника послуг, ключ для розшифровки файлів на карті пам’яті SD , (Після скидання налаштувань пристрою ви не зможете використовувати зашифровані файли на карті пам’яті SD.).                                                                                                         Нижче буде прописано, в яких облікових записах ви авторизовані на даний момент. Залишилося клікнути на кнопку Скинути і все готово! Також, якщо не хочеться чинити зі своїм смартфоном радикально, ви можете в попередньому списку вибрати не Скидання даних, а Скидання налаштувань. Нижче написано, що з цього вийде.
 6. Налаштування вашого телефону, крім настрої безпеки, мови і облікових записів, будуть скинуті до заводських значень. Всі змінені вами настройки телефону, наприклад, мелодія дзвінка або встановити режим Не турбувати, будуть скинуті.                                                                                                                   Ваші особисті дані і настройки завантажених додатків залишаться без змін.

Спосіб 2. Скидання сервісними кодами

В системі Андроїд, як і в багатьох інших діють спеціальні команди, які дозволяють активувати операцію відновлення до заводських налаштувань.

Важливо! Обов’язково враховуйте той факт, що на різні версії ОС Android можуть підходити різні комбінації для введення. Діяти слід обережно, хіба мало що може статися. Гарантій ніхто не дає, але, хто не ризикує, той не тільки шампанське не п’є, але і взагалі нічого нічого не отримує. Так що дійте по-старому (попередній спосіб), або, як я з кодами.

Коди для скидання до заводських налаштувань на Nokia

 1. Наберіть команду * # 7380 # на телефоні Nokia.                                                                                                          Що ви отримаєте?                                                                                                                                                          Відбудеться видалення всіх існуючих завдань і помилок у внутрішній пам’яті. Якщо телефон запитує код безпеки, введіть 12345.
 2. Жорсткий скидання налаштувань, завдяки якому ви повністю очистіть внутрішню пам’ять мобільного пристрою. Введіть команду * # 7370 # і натисніть «Так» у вікні підтвердження. при необхідності пропишіть код безпеки 12345.

Коди для скидання до заводських налаштувань на Samsung

Коди для очищення розділів внутрішньої пам’яті.

 • * 2767 * WAP # – WAP Reset (скидання налаштувань Інтернет)
 • * 2767 * FULL # – Скидання налаштувань EEPROM (Повний формат внутрішньої пам’яті)
 • * 2767 * MEDIA # – Скидання носіїв (повне видалення MP3 музики і фотографій з внутрішньої пам’яті)
 • * 2767 * CUST # – Скасування користувацьких EEPROM (Скидання внутрішньої пам’яті)

Коди для скидання до заводських налаштувань на LG

Для LG підійдуть команди:

 • 2945 # * #
 • # PWE668 (PWE = Кнопка живлення телефону)

Коди чисто для Андроїда не в залежності від марки теелфона

 1. Наберіть команду: * # * # 7780 # * # *. На екрані з’явиться опція «Скидання телефону» (Reset phone).
 2. Другий код: * 2767 * 3855 #. Він використовується для виконання Format Factory і перепрошивки телефону.

Спосіб 3. Скидання клавішами (за допомогою Recovery)

Останній спосіб скидання налаштувань андроїд до заводських маніпуляції з кнопками гучності, додому, блокування.

Ось деякі комбінації. сподіваюся ви розумієте, що для кожного телефону свій спосіб:

 • «Зменшення гучності» + «Блокування».
 • «Збільшення гучності» + «Зменшення гучності».
 • «Блокування» + «Додому» + «Збільшення гучності».
 • «Збільшення гучності» + «Зменшення гучності» + «Блокування».
 • «Збільшення гучності» + «Додому».

Пам’ятайте, що утримувати клавішу потрібно кілька секунд, до того моменту, як не почнеться процес. Затискати клавіші потрібно одночасно. 2-5 секунд буде цілком достатньо. Після успішного спрацьовування система повинна перейти в режим Recovery. Ви це зрозумієте: на екрані з’явиться меню.

Щоб вибрати в списку потрібний пункт за допомогою кнопок гучності. Я думаю, що у вас сенсорний телефон і кнопок додаткових немає.А!

Знайдіть рядок wipe data / factory reset. Якщо такого пункту немає, виберіть: Clear eMMC або Clear Flash. Підтвердіть свої дії, натисніть Yes, а потім клацніть на меню Reboot System для перезапуску операційної системи.

Зрозуміло, не скрізь так, як прописано вище! Можливо, вам доведеться трохи зіставити дані в статті з тими, які бачите у себе в смартфоні.

Якщо раптом стався збій і ви все остаточно поламали. Раніше-то хоч з глюками, але працював, а зараз ваше не оре! В такому випадку, раджу, поміняти прошивку. Якщо ви не впоралися з такою простою справою, як скидання налаштувань, то прошивку слід міняти за допомогою сторонніх сил, за гроші. Думаю, така послуга буде коштувати близько 1000 гривень.

Хотілося б нагадати всім тим, хто купив новий телефон в магазині не більше року тому: у вас є гарантія, отже, ви можете піти в сервісний центр виробника вашого смартфона, де безкоштовно приведуть все в порядок.

Ссылка на основную публикацию