Як слухати музику в фейсбук: основні способи

Вітчизняні соціальні мережі, прямо скажемо, розбалували нас, адже кожен зареєстрований учасник отримує в своє розпорядження величезну мультимедійну бібліотеку, де є і музика, і відео на будь-який смак! Звичайно, на сьогоднішній день картина кілька затьмарюється вилученням багатьох файлів правовласників, але в цілому скаржитися нема на що.

І ось коли користувач, який звик отримувати все і відразу, реєструється на Facebook, його чекає не дуже приємний сюрприз. Справа в тому, що слухати музику так, як в ВК не вийде, тому що на сайті діють серйозні обмеження, визначені законом. На щастя, існують легальні способи обійти ці приписи, тому в даному матеріалі я розповім вам, як слухати музику в Фейсбук.

Як додати музику і слухати її

Передбачивши ваші питання, я відразу відповім, що додати улюблену музику собі на сторінку ви не зможете. Як ви, напевно, встигли помітити, в Фейсбуці просто відсутня кнопка «Мої аудіозаписи». Замість цього адміністрація пропонує скористатися вкладкою «Музика», за допомогою якої і відбувається прослуховування улюблених треків.

Справа в тому, що Facebook об’єднав свої сили з різноманітними музичними програмами. Ви можете вибрати будь-який, і вже звідти слухати бажані композиції. Хочу відзначити, що далеко не всі ці сервіси доступні російському користувачеві, до того ж, багато хто з них платні. Саме на цьому і заробляє Фейсбук, а все інше – безкоштовно. Сума, в общем-то, символічна, однак все ж звертайте увагу на це.

Найбільш популярні музичні додатки

Пропоную вам свою невелику добірку з музичних додатків, за допомогою яких можна слухати музику на Facebook.

  1. Deezer. Цей ресурс по праву можна вважати старожилом, адже він з’явився одним з перших ще в 2006 році. Його бібліотека на сьогоднішній день налічує близько 25 мільйонів треків, і все частіше там стали з’являтися російськомовні хіти, що не може не радувати. З плюсів – зручний інтерфейс, можливість прослуховування музики без підключення до мережі і багато іншого. Правда, не обійшлося і без мінусів, і найголовніший – низька якість звуку для безкоштовних профілів. Тобто, щоб насолоджуватися хорошим звучанням, потрібно активувати підписку, заплативши за це певну суму.
  2. Яндекс.Музика, я так думаю, особливого представлення не потребує. Багато про нього чули, і чимало користувачів вже встигли оцінити зручність і якість використання даного ресурсу. Його медіатека постійно зростає, і сьогодні кількість музичних композицій перевищує вже 10 мільйонів, що чимало, як для молодого проекту. Крім того, слухати треки можна безкоштовно, серед них безліч вітчизняних. З мінусів – обов’язково мати аккаунт не тільки на Facebook, але і на Яндексі.
  3. Soundcloud. На думку переважної більшості користувачів Фейсбуку дане додаток – одне з найуспішніших і популярних. Воно має в своєму розпорядженні величезною кількістю музики, причому серед виконавців переважають молоді талановиті хлопці, які тільки встали на шлях популярності. Загалом, настійно раджу познайомитися ближче з даними додатком, тим більше, інтерфейс у нього веселий і цікавий, та й функціонал дуже зручний і продуманий.
Ссылка на основную публикацию