Як стати хоррор летсплейщіком

Знову всім привіт! Сьогодні я поговорю з Вами про те, хто такі хоррор летсплейщікі і як стати хоррор летсплейщіком. Якщо Ви початківець летсплейщік, і ще не вибрали, летсплеі якої спрямованості знімати на своєму каналі, то раджу прочитати цю статтю, і вирішити для себе, що Вас найбільше приваблює і на що найбільше тягне знімати проходження. Ну а зараз невеликий ліричний відступ.

Тематика лестплеев вже пару років є однією з найпопулярніших тематик на Youtube. Багато користувачів заводять свої канали, чисто для того, щоб знімати на них летсплеі, і у багатьох виходить домогтися в цій області досить таки значних результатів. Але є і такі канали (їх більшість на сайті Youtube), які не досягають великих успіхів і через деякий час закидають дане заняття. Причин цьому може бути безліч, але основна з них – це інтерес глядача. Адже, для того, щоб стати популярним летсплейщіком, необхідно, щоб глядачам було цікаво Вас дивитися. Для цього багато летсплейщікі на Youtube, намагаються урізноманітнити свої летсплеі всілякими жартами, анекдотами і так далі. Але є й інші користувачі (хоррор летсплейщікі), які для досягнення цієї мети знімають хоррор летсплеі. Що таке хоррор летсплеі, ми зараз з Вами і поговоримо.

Що таке хоррор летсплеі

хоррор летсплеямі називаються такі летсплеі, які знімаються на ігри жанру “жахи”. Таких ігор існує величезна кількість, але більшість з них – це гри від вільних розробників (тобто інді-ігри). На тему інді-ігор і питання вибору тематики майбутніх летсплеев, я написав окрему статтю, яку Ви можете почитати за цим посиланням: “На які ігри знімати летсплеі”.

Читайте також:

Чому ж хоррор гри так популярні, і їх цікаво дивитися глядачам? Все просто. Коли дивишся летсплеі на хоррор гри, то ненароком вживаєшся в роль персонажа тієї чи іншої гри і переносиш все його почуття і хвилювання на собі. Також причиною цього є те, що людям подобається спостерігати за реакціями інших людей (летсплейщіков) на ті чи інші події гри. Ці дві основні причини і роблять летсплеі на хоррор гри настільки популярними серед глядачів Youtube.

Отже, ми розібралися з тим, що таке хоррор летсплеі, і можна перейти до найважливішого, а саме – як стати хоррор летсплейщіком.

Хоррор летсплейщікі. Як стати хоррор летсплейщіком

Тут не будуть обговорюватися технічні сторони того, як стати летсплейщіком, а основний упор буде йти на те, як зробити свої летсплеі цікавими глядачам. Якщо ж Вас цікавить саме технічна частина боку зняття летсплеев, то це Ви зможете дізнатися в статті: “Як стати летсплейщіком і як знімати летсплеі”.

Для того щоб стати цікавим хоррор летсплейщіком, потрібно дотримуватися наступних важливих пунктів:

Читайте також:

Знімайте летсплеі з веб-камерою

По-перше, для того, щоб збільшити інтерес глядачів Вашого каналу, необхідно знімати летсплеі на хоррор гри з веб камерою. Чому це так важливо? Справа в тому, що, як писалося трохи вище, глядачам цікаво спостерігати за реакцією летсплейщіков на події гри, особливо, якщо ця гра жанру “жахи”. Звичайно, можна знімати летсплеі і без веб камери, але тоді ефект від перегляду летсплеев буде набагато меншим. Тому, якщо Ви серйозно вирішили зайнятися зйомкою летсплеев на хоррор гри, то не скупіться витратитися на гарну веб камеру.

Якщо Ви не знаєте, як знімати летсплеі на веб камеру, то раджу прочитати однойменну статтю на цю тему: “Як знімати летсплеі з камерою”.

Створіть приємну атмосферу для глядачів

По-друге, постарайтеся під час запису летсплеев, створити приємну атмосферу для глядачів, щоб вони ще сильніше вжилися в роль персонажа гри. Це досягається різними способами, один з яких – це самому вжитися в цю роль, тобто зробити себе і персонажа як би одним цілим. Навчиться цього непросто, але з часом у Вас це буде виходити все краще і краще. Тут найголовніше – це досвід.

Чи не фальшівте

По-третє, не потрібно штучно змінювати свої емоції і “фальшивити” при запису тієї чи іншої гри. Що я маю на увазі під словом “фальшивити”? Припустимо Ви, граючи в хоррор гру, зустріли Скрімер і не злякалися його. Але, щоб хоч якось урізноманітнити свій летсплей, вирішили в цей момент сильно закричати, показуючи тим самим, що насправді Ви злякалися цього Скрімер (щоб збільшити інтерес відео). На жаль, це не спрацює, адже глядачі дуже добре помічають “фальш” і, якщо подібних моментів у відео буде дуже багато, то це дуже сильно вплине на інтерес глядача. Тому, найкраще показувати інші емоції в той момент, коли Ви насправді чогось злякалися, а не навпаки. Професійні хоррор летсплейщікі роблять саме так.

Читайте також:

Ось і всі правила, за допомогою яких ви зможете стати хоррор летсплейщіком, і можливо, досягти хороших результатів на Youtube. Ну а я Вам побажаю в цьому удачі!

Приєднуйтесь до групи ВКонтакте, і поділіться статтею в одній з соц. мереж на вибір, натиснувши відповідну кнопку трохи нижче.

Ссылка на основную публикацию