Як стати кіберспортсменом: рекомендації від профі (частина 2)

Яких вкладень вимагає кіберспорт?

VP.Paranoia: «Для мене був важливий швидкісний стабільний інтернет. Без цього не зможу нормально грати і тренувати вміння. Що відноситься до теми комп’ютерних аксесуарів, то тут можна почати з простими девайсами. Особисто для мене важливі три аспекти: хороша мишка, монітор і інтернет. Все інше не має ніякого значення ».

HObbit: «Перш за все, для того, щоб стати професіоналом в CS: GO, необхідно купити потужний персональний комп’ютер, щоб на високих візуальних налаштуваннях був 200 fps. Можна, звичайно взяти ігровий ноутбук. Друга важлива вимога – повинна бути надчутлива мишка. Третє обов’язкова вимога – хороші навушники. Інтернет не грає ролі, можна грати з високим пінгом. Часто доводиться грати і розігруватися проти ботів, а високий пінг в CS не впливає на підсумки матчу ».

Артем Кравець. Hearthstone. Нік «DrHippi»: «Я граю в простий проект, тому мені потрібен хороший інтернет і телефон, все інше не так важливо».

«Ufenok77»: «Хороші умови повинні бути у кожного гравця, який відноситься до ігор серйозно. Це інтернет, крісло, комп’ютер, приставка, навушники і т.п. Модель геймпада підбирається індивідуально ».

Як заробити гроші в киберспорте?

VP.Paranoia: «зарплата за контрактом, призові та різні заохочення. Починаю стрім, але на трансляції в режимі онлайн особливо немає часу ».

Ufenok77: «Спонсорські, оклад, призові та стрім. У топових командах сьогодні є відділи, розкручують гравця, як бренд. Завдяки цьому існують мега впізнавані люди і це приносить певну вигоду ».

Як потрапити в хорошу організацію?

HObbit: «початківцю гравцеві потрапити в хорошу команду на контракт надзвичайно складно. Доведеться пройти шлях стресів, переживань, програшів і розчарувань. Необхідно весь час працювати, тренуватися і підвищувати рівень. Якщо щось не так йде, тоді міняйте тактику ».

замість післямови

Потрапити на професійну арену шалено складно. Для статистики: CS: GO встановлена ​​на кожному другому або третьому комп’ютері в світі (у користувачів від 10 до 25 років). Кожну країну представляє кілька команд, кожна з яких складається з 5 чоловік. В індустрії задіяні мільйони користувачів і тільки десятки грають на професійному рівні.

Що стосується грошей: ігрові комп’ютери HYPERPC коштують від 100 000 гривень, мишку і навушники Razer можна взяти за 15 000 гривень. Ще знадобиться хороший інтернет і крісло, що потягне додаткові витрати. Підсумуємо: для початку професійної кар’єри буде досить 130 000 гривень та бажання перемагати.

Ссылка на основную публикацию