Як стати партнером YouTube?

Як заробляти на YouTube?

Кожна людина може без проблем завантажити відео на популярний відеохостинг YouTube, але заробляти гроші на своїх творіннях можуть тільки акредитовані партнери. Тому не дивно, що користувачі запитують: «Як стати офіційним партнером YouTube і почати заробляти гроші?».

Хто такі партнери YouTube?

 Учасники партнерської програми YouTube, хочуть заробляти на своїх аккуанта. Вони погоджуються з правилами YouTube і дозволяють сервісу вставляти рекламні ролики або банери в свої відеозаписи. Після цього, в залежності від кількості переглядів роликів на аккуанта користувача, Google буде виплачувати відрахування. Варто зазначити, що для цього партнери заводять аккуант в рекламній мережі AdSense, на рахунок якого і будуть надходити кошти. Визначеної ціни перегляду немає, а тому при оплаті буде враховуватися безліч факторів.

Для деяких партнерів Youtube, дохід в мережі всього лише приємний бонус до загального заробітку, але є і такі люди, які заробляють на життя виробництвом відеопродукції. Якщо у вас вже не раз було таке, що ви виклали ролик і його подивилося величезну кількість людей, то швидше за все, ви втратили солідний прибуток. Якщо ви станете партнером, то зможете монетизувати свої роботи, що стане приємним доповненням до улюбленої справи. Партнерство з Google дозволить вам заробляти як на нових, так і на раніше завантажених відеороликах.

Як стати партнером Youtube?

 Кожен зареєстрований користувач Youtube, може дізнатися про можливості монетізіціі свого каналу. Для цього необхідно зайти в свій профіль Youtube і перейти на сторінку, що розповідає про фінансові вигоди. Там же є рекомендації по тому, як можна включити свій рахунок і згодом якщо Google прийме вашу заявку отримувати гроші за трансляцію відеороликів на ваших каналах. Тут варто зазначити, що монетизація відеороликів може бути недоступною в країнах, благо з недавніх пір Україна до цього списку не входить. Крім усього, вам потрібно довести компанії, що контент завантажується вами належить вам або ви маєте дозвіл від автора. Це стосується всіх фрагментів відео, музичні записи, навіть зображень використовуваних в вашому творі. У деяких випадках сервіс може зажадати від вас письмового підтвердження, що ролик належить саме вам. Не варто забувати і про правила якими регулюється поширення контенту (1, 2). За умовами роботи з Youtube, вам не можна розміщувати жорстоке відео, відео містить сцени самогубства, порно ролики, роликами зі сценами вживання чи виготовлення наркотиків. Всі ці ролики будуть негайно видалені Youtube, а в деяких випадках вас можуть притягнути до адміністративної або кримінальної відповідальності. Кожен партнер повинен ознайомитися з критеріями за якими вибираються ролики для сервісу.

Які інструменти доступні партнерам Youtube?

Розробники партнерської програми Youtube надають всім своїм користувачам стандартний набір інструментів абсолютно безкоштовно. Також для партнерів написана інструкція по роботі з інструментами і розказано про способи поширення реклами. Крім цього, партнеру буде доступно управління зовнішнім виглядом каналу. Тобто ви зможете створити унікальний дизайн для своєї сторінки, який буде пізнаваний користувачами і виділяти вас на тлі інших, наприклад барвистим банером. Також можна управляти функціями прямого ефіру.  

Є й інші можливості партнерської програми, але вони доступні тільки дійсно великим партнерам з великою кількістю користувачів. Наприклад, вони можуть продавати банерні місця на своїх сторінках чи вставляти рекламні ролики.

Абсолютно для всіх партнерів, незалежно від кількості переглядів, доступні аналітичні інструменти. З їх допомогою можна дізнатися про кількість переглядів, про кліки по рекламних оголошеннях та багато іншого.

висновок

Якщо раніше, партнерство з Youtube було долею обраних, то тепер заробляти з найпопулярнішим місцем для розміщення відеофайлів, може кожен бажаючий. Все що вам залишається це пройти просту реєстрацію і виробляти дійсно якісний контент.

Ссылка на основную публикацию