Як стати успішним – 20 рад! – Техніка та інтернет

Кожен з вас прийшов сюди дізнатися, як стати успішним. І в цьому випуску я постараюся дати максимально детальний і конструктивну відповідь у вигляді 25-ти крутих рад.

І ми починаємо!

Поради як стати успішним

Рада №1: Навчіться дивитися в майбутнє

Ви просто зобов’язані мати чітке уявлення свого майбутнього. Як це має виглядати? Ну, приблизно так: уявіть, які люди вас оточують, чого ви досягли, якими зв’язками володієте, що ви змінили в собі, чи є у вас сім’я (дружина, діти), поміняли ви свої позиції щодо деяких питань

Також важливо проводити аналіз того, що відбувається і того, що, можливо, станеться. Звичайно, вас ніхто не змушує жити за планом. Якщо дуже сильно хочеться, то можна пустити все на самоплив, а там будь, що буде. Але той, хто володіє ситуацією має величезну перевагу.

Спосіб №2: Розробіть свій особистий фінансовий план

Успішній людині необхідний фінансовий план. Зрозуміло, ніхто вас не змушує записувати кожну витрачену монету. Ми зараз говоримо про інше. Важливо продумати процес використання і поповнення бюджету. Ви заробляєте гроші, але цього недостатньо. Буде правильно змусити грошові кошти працювати і примножуватися.

Також завжди повинен бути шлях відступу, тобто потрібно мати резервні рахунки на крайні випадки.

Спосіб №3: Створення початкового капіталу

Створити початковий капітал можна по-різному. Найбільш популярні способи збору коштів для запуску бізнесу це кредити і інвестори.

Не рідкість, коли на запуск своєї справи збирають, відкладають, заробляють власними силами.

Але знову ж таки, без чітко продуманих кроків становлення не варто занурюватися в банківські нетрі.

Ризикувати це браво справу, але не кожен зможе взяти весь вогонь невдачі.

Спосіб №4: Пошук професіоналів

У будь-якій організаційній роботі скористайтеся допомогою професіонала. Наймайте фахівців, тих, хто від і до розбирається в справі. Не бійтеся переплачувати за досвідчених співробітників. Бійтеся лише виплати тим, хто не приносить користі компанії.

Спосіб №5: Використовуйте чужий досвід

Хтось скаже треба вчитися на своїх помилках. Я з цим погоджуся, проте, помилки не повинні фатальними. Можна робити помилки, але тільки такі, які ви зможете виправити. Чи маєте право оступитися, але не програти.

Читайте книги, набирайтеся досвіду в теорії, потім спробуєте реалізувати все на практиці. Благо, зараз багато літератури на бізнес-тематику. Чимала кількість успішних людей відкрито говорять, як вони домоглися нинішнього положення і що допомагало в нелегкому шляху.

Спосіб №6: Бережіть свої нерви

Якщо ви володієте бізнесом і у вас все просто чудово, то я не можу зрозуміти, чому ви такий щасливий. У всякій справі бувають труднощі, у кого-то вони не великі, в іншого просто величезні. При все негаразди бережіть свої нерви. Втратити голову краще від любові, ніж чим від проблем.

Спосіб №7: Як стати успішним в бізнесі? Будьте терплячим!

У всякому бізнесі є удача, але це тільки 10% успеха.Остальние 90% складаються з праці та наполегливості. Ви повинні чітко і грамотно розвиватися. Приймайте обдумані рішення, спирайтеся на поради оточення, робіть висновки і вирішуйте поставлену задачу.

Спосіб №8: Час – гроші

Не варто кидатися незрозуміло куди. Займайтеся тією справою, яка приносить реальний прибуток. Інвестувати в сумнівні стартапи немає необхідності.

Спосіб №9: Що не заборонено, то дозволено

Не стійте на місці, навіть, якщо, здається, що все в порядку. Намагайтеся постійно прогресувати. Хапайтеся за можливості! Знаходьте нові ринки збуту, перспективні напрямки інвестицій. Консервативність може бути перевагою лише в деяких видах бізнесу.

Хотілося б сказати, щоб ви не ставили рамки.

Спосіб №10: Гальма руху

Ви не маєте право лінуватися, бути невпевненим, боятися. Якщо ви не впораєтеся з цими недоліками, значить ви опустили ногу на педаль гальма і не відпускаєте її. З таким підходом ви тільки і будете думати, як стати успішним, але ніколи не станете по-справжньому таким.

Зрозуміло, слід позбутися і від інших шкідливих звичок: багато є, курити, вживати алкоголь

Цікаві записи:

  • Як розкрутити канал на YouTube
  • Як вибрати жорсткий диск
  • Як зробити знімок екрана комп’ютера
  • Хто такий копірайтер і що він робить
  • Як редагувати pdf-файл?

Спосіб №11: Кращий вчитель – це життя

Не завжди ви будете успішним. І якщо життя накрила вас чоботом, не впадайте у відчай! Встаньте і продовжуйте шлях. Важливо навчитися долати труднощі, моменти розчарування.

Зумієте пережити негативні епізоди на своєму шляху, то ризики в подальшому будуть для вас дрібницями. Ви будете настільки впевнені в собі, що будете викликати тільки захоплення.

Удари під дих загартовують характер, а це найважливіше в усіх справах.

Спосіб №12: Улюблена справа

Займайтеся улюбленою справою. Вибирайте спочатку те, що не тільки принесе великий дохід, а й змусить вас з задоволенням сидіти всю ніч в офісі і горбатитися як раб галерах.

Все заради вашого настрою. Битися за результат в марафоні набагато легше, якщо ви із задоволенням прокидаєтеся вранці на пробіжку.

Спосіб №13: Виробляйте лідерські якості

Безумовно, здорово, якщо ви володієте лідерськими якостями. Але струм, хто не наділений цим, не повинен турбуватися і опускати руки. Так як придбати такі здібності можливо. Для цього спробуйте себе в ролі ведучого на заходах, як варіант. Від вас залежатиме, якою буде вечір.

Лідер це не номер один, це не кращий з кращих, це той, хто приймаєте рішення і беріз на себе відповідальність.

Спосіб №14: Вчитися, вчитися, вчитися

Постійно розвивайтеся, як особистість. Бажано у всіх напрямках. Спілкуйтеся з різними людьми, читайте книги, напишіть книжку. Намагайтеся дискутувати з професорами, науковими діячами, досвідченими бізнесменами, з тими, у кого можна підвищити свій рівень.

Спосіб №15: Прогресуйте поступово

Ставте цілі поступово, переходите від дрібної до більш серйозною. Чи не рвіться на вершину Евересту, що не сходивши в триденний похід.

Спосіб №16: Міняйте мислення

Пробуйте щось кардинально нове. Зазвичай новизна допомагає зрозуміти, що ви зупинилися, що вам потрібно поштовх. Сходіть на запальні тренінги, надихнути. Спробуйте змінити світ навколо вас.

Спосіб №17: Поступово стаєте фінансово-незалежним

Як можна стати фінансово-незалежним, якщо немає грошей? Це не можливо, тому що необхідно мати хоч якісь джерела доходу! Важливо із зарплати або одержуваних іншим способом грошових коштів виділяти 10% на накопичення.

Фінансова незалежність допомагає розкритися вам!

Спосіб №18: Відмовтеся від покупки непотрібних речей

Купуйте лише те, за чим прийшли. У наш час вибір різних товарів великий, так що привернути вашу увагу не складе труднощів.

Те ж саме стосується продуктів. Заходьте в магазин не голодним і купуйте, що вам необхідно.

Спосіб №19: Займайтеся собою

  • У успішної людини завжди грамотна і поставлена ​​мова. Пройдіть спеціальні курси ораторського мистецтва. Це, безумовно, допоможе вам вести звичайні діалоги.
  • Успішна людина володіє привабливістю. Будьте ввічливі й усміхнені.
  • Слідкуйте за зовнішнім виглядом. Акуратна зачіска, красива взуття, відповідний одяг. Правда не варто боятися громадської думки, правил і завжди в спеку одягати костюм, але ж люди подумають ?!
  • Зверніть увагу на те, як виглядає ваше тіло. У всіх справах, пов’язаних з успіхом, спорт в пріоритеті. Фізично розвинена людина вселяє довіру, заслуговує повагу. Здійснюйте ранкові пробіжки, тримайте м’язи в тонусі. У день проходите, як мінімум 10 км.

Спосіб №20: Любіть одну жінку

Поважаючий себе людина буде шукати ту єдину і неповторну! Він не розмінюється на швидкоплинні зустрічі. Відносини повинні будуватися на взаємній повазі і взаємних почуттях.

висновок

Тепер ви знаєте, як стати успішним? Якщо стаття була цікавою поділіться постом в соціальних мережах.

Ссылка на основную публикацию