Як стати відеоблогером

В черговий раз вітаю Вас, в цій статті я розповім, як стати відеоблогером на найпопулярнішому відео хостингу Youtube і заробити на цьому велику кількість грошей.

На сьогоднішній день існує безліч різних відеоблогеров і летсплейщіков, які отримують свій основний дохід на Youtube, і що найголовніше – їм подобається своє заняття. Погодьтеся, робити те, що тобі подобається і заробляти на цьому – мрія багатьох людей, але, на жаль, не всім це вдається. Чому так відбувається, я розповім Вам десь ближче до кінця цієї статті, ну а поки давайте поговоримо про те, як стати відеоблогером на Youtube і що для цього необхідно.

Як стати відеоблогер на Youtube

Читайте також:

Далі я перерахую основні пункти, за допомогою яких Ви станете успішним відеоблогером. Хоча я, напевно, перебільшую, адже успішність буде залежати від Вас – точніше від Вашої наполегливості та терплячості, а перелічені пункти є, скажімо так, технічною стороною відеоблогінга.

Купуйте відеокамеру

Обов’язковою умовою того, щоб стати відеоблогером (влогером) є наявність відеокамери, і бажано якісної, адже ніхто не захоче дивитися “піксельні” і “мильні” відео. Якісної – але не дорогий, і не варто відразу брати камеру за сто тисяч гривень, а можна купити дешевше, але володіє таким же якістю. Наприклад – фотоапарат, який підтримує відеозйомку в HD, тобто “мильницю”. Як то кажуть – дешево, але сердито.

Взагалі, тип відеокамери необхідно вибирати в залежності від Вашого роду діяльності. Що я маю на увазі? Ну, припустимо, Ви хочете знімати огляди на продукти харчування або побутову техніку. В такому випадку, немає сенсу брати повноцінну переносну відеокамеру, а цілком можна обійтися і веб камерою. І навпаки, якщо Ви будете знімати свої пригоди по світу, то Вам найбільше підійде саме відеокамера. Тому, перш ніж купувати камеру – визначитеся з родом своєї діяльності.

Визначтеся з тематикою відео

Читайте також:

Раз вже ми і згадали питання вибору діяльності (тематику), то варто більш детально розглянути дане питання. Як же підібрати тематику свого каналу, щоб вона з одного боку подобалася людям, а з іншого – була не надто конкурентної? Це досить складно – але можливо. І зараз я Вам про це розповім.

Для успішного підбору тематики проаналізуйте Youtube, прописуючи в пошуковий рядок, що цікавлять Вас ключові слова (запити) і подивіться на конкуренцію, яка існує в даному роді діяльності. Конкуренцію визначайте за кількістю знайдених (тематичних) відео і їх результатам пошуку.

Так само, Ви можете дивитися конкуренцію того чи іншого ключового слова за допомогою інструментів добору ключових слів: Google AdWords і Yandex Wordstat.

Покажу це на прикладі. Припустимо, Ви хочете присвятити свій канал оглядам на продукти харчування і побутову техніку. Для того щоб дізнатися конкуренцію даної тематики, введіть в пошук Youtube який-небудь запит, на кшталт: “огляд на напій“І подивіться на кількість знайдених відео. Якщо їх буде не дуже багато – можете сміливо приступати до зйомок оглядів.

Хороший мікрофон теж грає не останню роль в відеоблогінге. Навіть, якщо у Вас є камера з вбудованим мікрофоном, то його якість, швидше за все, буде не надто високім.На початку, звичайно, Ви можете обійтися і вбудованим мікрофоном (якщо немає початкового капіталу), але коли заробите достатню кількість грошей, краще всього придбати стаціонарний мікрофон (на кшталт студійного). Ваші витрати, в такому випадку дуже швидко окупляться.

Перед зйомками відео, приведіть себе (свою зовнішність) і кімнату в порядок. В іншому випадку, Ваші глядачі можуть подумати, що Ви нечупара і це відіб’ється на їхньому ставленні до Вас, далеко не в кращу сторону.

Читайте також:

Ось начебто і все пункти про те, як стати відеоблогером на Youtube і про яких я хотів би Вам розповісти в даній статті. До речі, як Ви пам’ятаєте, в її початку я написав про те, чому основна маса відеоблогеров не досягають висот на Youtube і кидають своє заняття? Все просто – причина цього криється в низькій мотивації і, що найголовніше – в ліні. Тому, варто будь-яким чином позбавлятися від ліні, чимось себе мотивуючи.

Ссылка на основную публикацию