Як створити документ в ворде – Техніка та інтернет

Думаю, що кожен з вас періодично користується програмою Microsoft Word. Так от, перше, що ви повинні вміти це створювати нові документи. І тільки потім, слід навчитися, грамотно редагувати текст в ворде.

Загалом, читайте статтю нижче і про все дізнаєтеся.

доповнення

Перш ніж почну давати детальну інформацію по створенню документа в ворде, прочитайте статтю на тему, чим відкрити docx файл. Тобто, якщо у вас вже є документ з дозволом docx, але ви не знаєте, як його відкрити, раджу прочитати випуск (посилання вище).

А якщо вам потрібно скопіювати текст або щось інше зі старого документа в новий. Тоді буде простіше скористатися гарячими клавішами, такими як ctrl + c копіювати і ctrl + v вставити.

Новий документ створюється за допомогою затиснення комбінації Ctrl + N.

Примітка. Копіювати текст дуже просто і які комбінації затискати я вказав вище, але ось для того щоб скопіювати таблицю в Ворді необхідно прочитати один зі старих випусків порталу, посилання додається.

Як створити документ в ворде

 1. Якщо ви працюєте з Майкрософт Ворд, значить у вас встановлена ​​операційна система Windows. Натисніть лівою кнопкою миші на кнопку ПУСК в лівому нижньому кутку екрану монітора. Знайдіть у списку Microsoft Word (при використанні Віндовс 10), на 7 версії Віндовс скористайтеся кнопкою Всі програми.
 2. Після запуску редактора натисніть у верхньому лівому кутку на кнопку Файл, а потім клацніть на Створити. Перед вами з’являться шаблони, серед яких виберіть Новий документ. 
 3. Ну що ж, документ створений, залишилося лише працювати з ним.

Створення нових документів Word і ін. В папці

Щоб в наслідок не мучитися із збереженням документа в потрібну папку, на робочий стіл або взагалі незрозуміло куди, раджу спочатку створювати новий документ в папці.

 1. Створіть папку на диску C: або D :, хто хоче може створити на робочому столі або в розділі Документи,
 2. Відкрийте папку і на порожньому просторі натисніть на праву кнопку миші,
 3. З’явиться контекстне меню, в якому ви повинні натиснути на Створити, а в другому контекстному меню слід вибрати Документ Microsoft Word,
 4. Запуститься редактор Ворд з порожнім аркушем.

Таким чином, контролювати документи буде простіше, адже ми їх не створюємо, а потім пристроюємо, а спочатку знаходимо для них місце (папку), а потім їх створюємо. Сподіваюся, розумієте різницю.

Створення шаблону документа

Що таке шаблон в ворде, для чого він потрібен і як його створити?

Можливо ви часто працюєте з документами Ворд і у багатьох з доків однакова форма заповнення. Тобто структура схожа і вам доводиться постійно копіювати зі старих файлів і вставляти в нові, або відкривати старі доки і змінювати їх, а може і того гірше робити все по новій.

Так ось, є сенс зробити шаблон і зберегти його, що значно полегшить вам роботу.

Шаблон – це особливий тип документа, який ви можете відкрити і редагувати. Потім все це справа зберігається в певне місце на комп’ютері. А шаблон залишається незмінним.

Шаблон, який створюється в ворде, зберігається в форматах DOT, DOTX або DOTM. Останній дозволяє роботу з макросами.

Які можуть бути шаблони в ворде? Наприклад, шаблон офіційного листа, шаблон бізнес-плану. В одному кутку розміщується логотип наприклад, в іншому фіксуються ініціали відправника та його адреса. Залежно від того, чим ви займаєтеся, такий шаблон і треба створювати.

Інструкція

 1. Для створення шаблону в ворде запустіть редактор і створіть новий документ, як було прописано вище в статті. Оформіть документ так, щоб його можна було використовувати, як шаблон. Тобто, щоб при створенні документа з новим шаблоном ваша робота над структурою документа була мінімальною або, щоб її взагалі не було.
 2. Ви створили шаблон, додали всі елементи, нудні написи, рядки і т.п. Тепер, натисніть на кнопку Файл, а потім на Зберегти як.
 3. У провіднику (вікно, в якому вибирається місце збереження) виберіть напроти пункту Тип файлу: Шаблон Word один з трьох, які вказані на малюнку нижче.  
 4. Все готово. Після цього при відкритті Ворда серед інших шаблонів буде і ваш.

висновок

По правді кажучи, якщо вам необхідно просто створити документ, то, звичайно, все, що написано вище допоможе вам, проте нові документи, як правило, створюються автоматично при запуску Word.Что стосується інших редакторів, такі як WordPad, Лібер Офіс. То з ними це працює частково, треба перевіряти.

Ссылка на основную публикацию