Як створити інсталяційний USB Windows 10, 8 і 7

У наш час для установки Windows використовують частіше USB накопичувач, замість диска. І в сьогоднішній статті опишемо просту процедуру створення інсталяційного USB Windows 10, 8 і 7.

Для створення настановної флешки знадобиться сам накопичувач з обсягом не менше 4 ГБ, образ Windows, який ви хочете встановити, і маленька утиліта від Майкрософт.

Завантажити ISO для інсталяційного носія Windows.

Перш ніж приступити до створення інсталяційного USB нам потрібно завантажити ISO образ Windows, яку ми хочемо собі встановити. У наш час джерел з образами Windows безліч, ви можете на будь-якому торрент трекер знайти потрібну систему Windows у форматі ISO або завантажити офіційний образ з серверів Microsoft.

Створити інсталяційний USB накопичувач з Windows 10, 8 і 7

Тепер, коли у нас є образ системи Windows, потрібно завантажити утиліту для створення інсталяційного USB накопичувача. Універсальна утиліта для запису всіх образів і створення настановної і завантажувального USB це Rufus, але сьогодні для створення інсталяційного накопичувача будемо використовувати утиліту від Майкрософт Windows USB / DVD Download Tool. Не звертайте увагу, що опис для Windows 7, утиліта відмінно створює установчі флешки будь-якої версії Windows.

Заходимо на сторінку завантаження, знаходимо і вибираємо Windows USB / DVD Download Tool

На цій сторінці натискаємо Download

Запускаємо завантажений файл => почнеться установка, в вікні натискаємо Next

У наступному вікні натискаємо Install

Коли закінчиться установка – натисніть Finish

Запустіть ярлик Windows 7 USB DVD Download

Натисніть у вікні на “Browse”

Знайдіть і виберіть образ ISO Windows, з якого будете робити установчу флешку

Тепер натисніть “Next”

Підключіть USB накопичувач і натисніть на USB device

Виберіть його зі списку і натисніть “Begin copying”

Пам’ятайте, що створення інсталяційного накопичувача на увазі знищення всіх даних на ньому. Якщо є щось потрібне на флешці – скопіюйте його кудись.

Ссылка на основную публикацию