Як створити клан в World of Tanks

У World of Tanks, як і в будь-який багато користувачів грі, існує можливість участі в бою кількох людей, яких можна об’єднати в клан. Це дозволить істотно збільшити кількість перемог у вашому рейтингу і принесе користь вам і вашій команді. Режим кланового бою з’явився в грі з 2012 року і зараз ми вам розповімо, як створити клан в World of Tanks.

Для того щоб створити клан буде потрібно кілька ігрової валюти, а точніше золота

Вартість створення становить 2500 монет, при цьому ви можете запрошувати абсолютно різних людей, від новачків до досвідчених, при цьому кожному можна розподілити за завданням що він буде робити під час бою. Створюється клан як це не дивно не в самому інтерфейсі гри, а через офіційний сайт. Кількома на кнопку «Дії» і там вибираємо «Створення нового клану», придумуємо назву і девіз, важливо придумати якесь цікаве і оригінальна назва для цих пунктів. Хороший девіз клану – запорука успіху в перемогах і в то в ваш клан будуть напрошуватися інші люди, після цього варто здійснити оплату за послугу створення клану і натиснути на кнопочку «Створити клан» тепер ви командир власного клану і можете запрошувати всіх бажаючих.

В один клан можна запросити до ста чоловік абсолютно різних рівнів і з різними показниками статистики

Для того щоб активно просуватися в найвищі сходинки рейтингу, господареві клану необхідно з увагою ставиться до вибору танкістів. Не варто набирати в клан «нубов», які толком не вміють грати, стріляють по союзникам, лізуть вбраний до танків з силами яких не можна порівняти, все це може згубно вплинути на ваш власний рейтинг. Кожному учаснику можна привласнити власне звання, в грі Світ Танків їх кілька: сержант, старший сержант і т.д.

Після того як ми розібралися як створити клан в World of Tanks потрібно в нього покликати людей, зробити це можна у вкладці «Військкомат», розсилаючи спеціальні заявки іншим гравцям на вашому сервері. Також можна пройтися по рекомендаціям.

Після створення клану гравці приймаються в організацію, в якій можна розподіляти всі накопичені ресурси (кредити, золото) між гравцями. Для танкістів, які добре показали себе в бою можна давати заохочення, у вигляді нагород або валюти.

Як ви вже зрозуміли створити клан потрібно за певну суму грошей в грі, якщо один з ваших друзів згоден стати командувачем і у нього є валюта, яку він готовий внести, це заощадить ваші особисто накопичені гроші за гру. Таким чином, оплата розділиться на кілька людей. Якщо у вас немає золота, але взяти участь в команді все ж хочеться, ви можете вступити в чужій клан, при позитивних результатах ви можете догратися до командувача, аж до того господар клану зможе віддати вам його під особисте користування.

Ссылка на основную публикацию