Як створити користувача в Windows 7

У Windows 7, відразу після інсталяції системи на комп’ютер, вже створений користувач з розширеними правами «Адміністратор». У разі коли ПК експлуатується тільки однією людиною, цього цілком достатньо. Якщо ж на одному комп’ютері працюють дві людини і більше, то необхідно скористатися вбудованою функцією в ОС і додати нового користувача.

Ця процедура дозволяє уникнути плутанини файлів, ярликів і програм між людьми, що використовують один ПК. У «Сімці» створювати облікові записи є в будь-якій кількості з присвоєнням їм необхідних прав для управління ОС. Нижче описані всі необхідні дії для створення користувача в Windows 7.

Методи вирішення поставленого завдання

Всього в операційній системі існує дві основні методики, з використанням яких адміністратор комп’ютера швидко може додати нові облікові записи з присвоєнням їм певних прав:

 1. Через «Панель управління Віндовс 7»;
 2. Із застосуванням можливостей командного рядка.

Знаючи чіткий алгоритм послідовності етапів дій, весь процес додавання додаткової учеткі і наділення її конкретними правами займе не більше декількох хвилин.

1 спосіб: З використанням інструментів панелі керування системи

Необхідно виконати наступні кроки:

 1. Клікнути «Пуск»;
 2. Далі увійти в «Панель управління»;
 3. У отобразившейся панелі знайти графу «Облікові записи користувачів» і клацнути по ній;
 4. Потім в відобразиться меню перейти в підрозділ «Управління іншим користувачем»;
 5. З’явиться перелік вже наявних в системі учеток. У нижній частині вікна потрібно клацнути по посиланню «Створення облікового запису»;
 6. Потім в новому меню в поле імені надрукувати ім’я нового користувача і поставити позначку на одному з пунктів типу облікового запису;
 7. Далі внизу вікна клікнути «Створення облікового запису»;
 8. У наступному меню клацнути по імені нового користувача;
 9. З’явиться панель, в якій можна знайти, коригування створеного облікового запису, наприклад, перейменування, захист кодом доступу, зміна типу користувача, видалення і т. Д.
 10. Готово.

2 спосіб: З застосуванням консолі

Досвідченим користувачам, які звикли до швидкості виконання завдань за допомогою командного рядка, більш зручно і швидко буде вирішити поставлене запитання через «всемогутню» консоль.

Для цього буде потрібно виконати всього кілька наступних дій:

 1. Клікнути «Пуск»;
 2. Навести курсор на рядок «Усі програми» і перейти в розділ «Стандартні»;
 3. Викликати контекстне меню від рядка «Командний рядок»;
 4. В відобразиться меню клікнути «Запуск від імені адміністратора»;
 5. У який з’явився системному повідомленні клацнути «Ok»;
 6. У отобразившейся на екрані монітора консолі надрукувати «net user наіменованіе_новой_учетной_запісі код_доступа / add», як на прикладі, зазначеному нижче на скріншоті командного рядка;
 7. Клацнути «Введення»;
 8. Готово. На цьому етапі вже облікового запису зі звичайними правами. Якщо відсутня необхідність наділення користувача розширеними можливостями, то далі ніяких дій здійснювати більше не потрібно. Але якщо треба, щоб його тип мав статус «Адміністратора», то слід перейти до виконання нижчеописаних кроків;
 9. Надрукувати «net localgroup Адміністратори наіменованіе_новой_учетной_запісі / add». На малюнку нижче показаний приклад введення цієї команди;
 10. Клацнути «Enter»;
 11. На цьому все. Про успішність виконаної процедури буде свідчити відповідний запис у відкритій консолі.

висновок

Тепер навіть при наявності тільки одного комп’ютера використання його різними людьми не створить безладу на робочому столі Віндовс 7, а також убезпечить від випадкового негативного впливу на систему недосвідченими користувачами при інсталяції ними різних додатків.

Процедура здійснення всіх необхідних кроків на практиці займає близько декількох хвилин, це навіть менше, ніж потрібно на ознайомлення з усіма етапами, описаними в цій інструкції.

Ссылка на основную публикацию