Як створити невидиму папку – Техніка та інтернет

Створити візуально невидиму папку

Натискаємо правою кнопкою миші по робочому столу. У вікні вибираємо Створити а випадаючому списку натискаємо на Папку.

Після того як Нова папка з’явилася на робочому столі натискаємо на неї правою кнопкою миші і відзначаємо Перейменувати

Або подвійним клацанням лівої кнопки миші також переходимо до перейменування папки. Тепер в режимі редагування виконуємо головні дії для створення прозорої папки:

  • Спершу виконуємо те, що сказано вище, і ви повинні зупинитися на моменті, коли Назва папки Нова папка виділено для редагування. Відразу після, утримуйте Alt
  • Не відпускаючи Alt починайте вводити комбінацію 0160 (без лапок). Введення здійснюється клавішами правого боку вашої клавіатури, де цифри розташовуються в три ряди.
  • Далі ви відпускаєте Alt і натискаєте Enter. Все виконується тільки в такій послідовності.

Примітка! Замість 0160 можна використовувати комбінацію 255. Також не варто нехтувати цифровим блоком для введення, користуються тільки правою частиною клавіатури.

Як можна помітити у папки зникла назва. Один етап пройдено!

Зараз подбаємо над зникненням самого ярлика. Наводимо курсор на нашу папку, натискаємо по ній правою кнопкою миші, вибираємо Властивості.

Кількома Налаштування і далі Змінити значок.

У розділі Змінити значок папки обов’язково вибираємо порожній ярлик, який показаний на скрині, синій прямокутник. Тиснемо ОК, потім Застосувати, потім знову ОК! Готово!

Як побачити приховану папку?

Це досить просто. Виділяємо всю область робочого столу, за допомогою затиснення лівої кнопки миші і її руху по діагоналі. З’явиться прямокутний контур, це і є невидима папка. Але якщо ваші папки на столі самі по собі прозорі, то виконати вище представлені дії не вийде. Про що я говорю? Приблизно про це:  Але таке буває вкрай рідко, тільки якщо ви до цього експериментували. У невидиму папку також як і в будь-яку іншу можна помістити будь-які файли. Зрозуміло, виявити заховану таким чином папку досить просто, проте візуально, якщо не шукати, її не видно.

Помічаючи очевидні недоліки даного способу створення невидимої папки, пропонуємо вашій увазі більш надійний спосіб приховати інформацію від сторонніх очей.

Як створити невидиму папку, знайти яку може тільки тлумачний чувак.

Ну що ж! Для початку створюємо папку на робочому столі, а взагалі можна в будь-якому місці. Клацаємо по ній правою кнопкою миші, вибираємо Властивості, потім Загальна і відзначаємо пункт Прихований, натискаємо Застосувати gt, ОК. Все готово!

Напевно, ви вже спробували знайти папку і здивувалися, що її ніде немає. Чи не так, здорово! Тепер ніхто банальним виділенням робочого столу не зможе виявити вашу важливу інформацію. Що взагалі сталося? Все елементарно. Ті папки, які ми приховуємо, Windows за замовчуванням не показує до тих пір, поки ви цього не звернулися, за допомогою певних настройок.

Отже, як все-таки знайти невидиму папку? Наступні дії і буде вам щастя.

Інструкція, як створити невидиму папку:

Перше, що ви повинні зробити, це відкрити Провідник, можна скористатися клавішами WIN + E,

Друге, клацаємо по розділу Вид, далі Параметри gt, Змінити параметри папок і пошуку.

Третє. З’явиться вікно Параметри папок. Вам необхідно розтринькати коліщатко на самий низ і в відділі Приховані файли і папки зазначити Показувати приховані файли папки і диски. Потім подивіться на робочий стіл і побачите, що там з’явилося. Можливо ви і раніше ненароком приховували папки і були в невіданні про їх існування. Всяке буває.

Четверте. Далі тиснемо Застосувати gt, ОК.

Щоб назад приховати папку слід зазначити Чи не показувати приховані файли, папки диски. От і все. Користуючись таким способом, думаю, не виникне питання, як створити невидиму папку або приховати інформацію від любителів посидіти за вашим комп’ютером. Ви власник свого ПК і повинні контролювати всі процеси, що відбувається в ньому.

Ссылка на основную публикацию