Як створити обговорення в групі вконтакте: докладна інструкція

Коли користувач соціальної мережі ВКонтакте створює своє власне співтовариство, він повинен розуміти, що підтримка його на плаву, не кажучи вже про виведення в ТОП – досить трудомісткий процес, що вимагає постійної віддачі. Раніше в своїх статтях я вже розповідав про те, які існують способи просування групи, що потрібно робити, що залучати якомога більше учасників і т.д. Всі ці знання, без сумніву, стануть в нагоді, звичайно, якщо ви націлені на успіх.
Цей матеріал мені хотілося б присвятити просуванню групи. Вірніше, не стільки просування, скільки збільшення функціональності спільноти. Загалом, я хочу розповісти про те, як створити обговорення в групі ВКонтакте.

Що таке обговорення в ВК

Насправді, для групи в ВКонтакте обговорення – дуже важлива функція. По суті, це спеціально створена сторінка із заданою тематикою. Вона необхідна для того, щоб, скажімо, не засмічувати основний розділ. Або, наприклад, якщо у вас багатофункціональна група, її адже потрібно ділити на складові, щоб учасникам було простіше орієнтуватися.

Створити обговорення в групі ВК зможе будь-хто, складного в цьому немає абсолютно нічого. Звичайно, досвідченому модератору набагато простіше, у нього вже набита рука, проте варто виконати дану маніпуляцію хоча б один раз, і у вас більше не буде труднощів з приведенням її у дію.

Як створити обговорення в групі ВК

Не буду ходити навколо, і перейду відразу до практичної сторони даної теми. Отже, щоб створити обговорення в групі ВКонтакте, необхідно зробити наступне:

  1. Перейдіть в розділ «Управління співтовариством» і виберіть тип обговорення. Зауважу, що спочатку функція «Обговорення» відключена, і в цьому рядку ви можете не тільки її включити, але і вибрати, чи буде вона відкритого типу або ж обмеженого.
  2. Тепер відкрийте головну сторінку свого співтовариства і ви побачите, що в правій її частині додався розділ з відповідною назвою. Тисніть «Додати обговорення», після чого напишіть його назву і додайте бажаний текст. Виконавши цю роботу, тисніть на кнопку «Створити тему».
  3. До слова, ви можете додати різні файли: фотографію, аудіозапис, відео, опитування або документ.

Хочу додати, що після публікації обговорення, ви в будь-який момент можете його редагувати, змінивши назву теми, текст обговорення, опитування і багато іншого. Пам’ятайте, що обговорення – дуже корисна штука, частенько вони є фідбек, тобто, дозволяють підтримувати зворотний зв’язок.

Ссылка на основную публикацию