Як створити обліковий запис Microsoft (Microsoft), і для чого вона потрібна?

Знову привіт, друзі. Користувачі Windows 10 (а так же Windows 8.1) давно помітили, як наполегливо розробники цих операційних систем пропонують при кожному зручному випадку користуватися обліковим записом Майкрософт. Якщо Ви її собі ще не завели, то вже точно помічали на своєму комп’ютері ці досить часті повідомлення.

Може бути, пора звернути увагу на цю цікаву функцію? При правильному налаштуванні обліковий запис дозволяє не тільки отримати доступ до функцій і сервісів Microsoft. Вона дозволить Вам контролювати, відстежувати дії Ваших дітей в Інтернеті.

На Вашу пошту будуть приходити звіти зі списком сайтів, які відвідувала дитина, а Ви при необхідності можете за допомогою свого облікового запису дозволяти або забороняти доступ до сайтів, додатків. Для малюків можна налаштувати користування комп’ютером строго за розкладом. Читайте, як це можна зробити.

Ми всі давно звикли вже до того, що всюди треба реєструватися. Щоб завантажити додаток в Play Market на телефон, користуватися соціальною мережею, увійти в який-небудь онлайн-сервіс, спочатку треба пройти реєстрацію. Тобто, отримати обліковий запис. Довгий час Windows була вільна від цього правила. Для багатьох створення ще одного облікового запису справу незвичне і сумнівне саме в силу звички.

Що таке обліковий запис Майкрософт і для чого вона потрібна?

Майкрософт створює програмне забезпечення для великого числа комп’ютерів на планеті протягом десятиліть. Так вже вийшло що їх система завоювала свого часу лідируючі позиції. У нас в Україні переважна більшість населення використовує комп’ютери Windows ще з незапам’ятних часів 🙂 коли Інтернету у багатьох з нас не було зовсім. Так було напевно, не тільки в нашій країні.

Інтернет розкидав свої мережі, число користувачів росло. З’явилися у Майкрософт свої різні сервіси електронної пошти, обміну файлами, пошукових систем, на яких і реєструвалися (хто де) різні громадяни нашої планети. Поштовхом для створення єдиної облікової записи, яка б об’єднала всі існуючі сервіси в одну систему, стало бурхливий розвиток мобільних платформ Андроїд і Яблуко (Apple), які активно почали переманювати довірливий народ на свої нові красиві продукти.

Починаючи з Windows 8, розробники роблять уже операційну систему заточену під використання людиною єдиної облікової записи Майкрософт. Без її використання функціонал реалізується не повністю, хоча використання її не є обов’язковим. Але, якщо Ви зважитеся використовувати учетку, то весь заявлений функціонал сучасної Windows 10 буде у Вас в розпорядженні.

У чому різниця між обліковим записом Microsoft і звичайної обліковим записом в Windows?

Коли Ви користуєтеся обліковим записом Microsoft ви на своєму комп’ютері отримуєте доступ:

  • OneDrive хмарне сховище файлів, музики, відео, документів потрібних Вам файлів з усіх пристроїв,
  • OneNote додатки для заміток замість паперової записної книжки. Можна на комп’ютері заздалегідь складати плани покупок, поїздок, плани на день і так далі. Інформація зберігається в Інтернеті, Ви пішли в магазин, дістали телефон подивилися, відзначили,
  • Доступ до Вашої електронної пошти, контактів мобільного з усіх пристроїв під вашим профілем всюди, де є Інтернет,
  • Можливість вести календар і планувати день можна на комп’ютері спланувати день, тиждень, місяць, рік. Ваш мобільний телефон

нагадає Вам про це. Ви ніколи не забудете привітати близьких або колег з Днем Народження, де б Ви не знаходилися. Обліковий запис Microsoft дозволяє користуватися Скайпом, синхронізувати контакти, користуватися всіма сервісами від Майкрософт

  • Ваші особисті настройки робочого столу, тема оформлення змінюються на всіх Ваших пристроях Windows. Якщо Ви змінили їх на якомусь одному зміни відбудуться і на інших пристроях.

Коротше кажучи, з обліковим записом Майкрософт Ваш комп’ютер перетворюється в повноцінне мобільний пристрій, його можна без проблем синхронізувати з Вашим мобільним телефоном, планшетом. Ваші звичні комп’ютерні програми встановлюються і на мобільний телефон. В результаті, Ви користуючись телефоном, ведете раніше сплановані справи, переглядаєте нагадування, документи.

Можна телефоном зробити фотографію вона сама відразу потрапляє в Ваш офіс на комп’ютер. Що таке звичайна обліковий запис, як створити для неї пароль, як налаштувати вхід без введення пароля від облікового запису на комп’ютері читайте тут і тут.

Створення облікового запису Майкрософт на комп’ютері з Windows 10

Для створення облікового запису Майкрософт, Вам знадобитися мобільний телефон, комп’ютер і адресу Вашої електронної пошти. Можна використовувати на комп’ютері програми Skype, OneDrive або Word, Outlook, X-Box.

А можна створити обліковий запис, зайшовши на їх сайт, або через Облікові записи в Настройках комп’ютера.

Це дуже просто. Заповнюємо форму використовуючи для реєстрації адресу своєї електронної пошти (або номер мобільного):

Якщо Ви не хочете використовувати свій існуючий особистий поштову скриньку, можна створити новий, натиснувши Отримати нову адресу електронної пошти:

Зверніть увагу, що служба на яку буде зареєстрована Ваша обліковий запис outlook або hotmail. Якщо Ви використовуєте вже існуючий, Ваш особистий поштову адресу в якості облікового запису Майкрософт пам’ятайте, що це псевдонім. Справжнє ім’я виглядає як ****@outlook.com, або  ****@hotmail.com  в залежності від того, що Ви вибираєте в формі вище.

Продовжимо. Після того, як увійшли в обліковий запис, можна заповнити дані свого профілю, вказати свої персональні дані, адреса електронної пошти, фотографію. Налаштовується і безпеку входу в аккаунт і дії по відновленню пароля від учеткі в разі втрати. При необхідності, так само можна створити тут же облікові записи членів Вашої родини:

Зверніть увагу, що після створення облікового запису дитини, можна управляти дозволами. Ви можете контролювати зі свого комп’ютера доступ до сайтів:

Так само можна отримувати звіти за обраний період, які сайти відвідувалися останнім часом. Звіти у вигляді повідомлень електронної пошти будуть приходити на Ваш комп’ютер:

Для маленьких підійде функція обмеження часу, проведеного за комп’ютером:

Коли Ваша дитина розбереться, що до чого, він буде надсилати Вам на Ваш комп’ютер прохання про збільшення ліміту часу. Ви можете при отриманні цього листа відразу вирішити це питання. 🙂, продовжити йому ще на годинку, чи ні. Таке ж обмеження часу можна накласти на ігри, які отримані з Магазину Windows.

Майкрософт має свій магазин додатків (як у Андроїд або Яблука), який називається тепер Windows Store. Якщо Ви любитель додатків від Майкрософт, Ви так само можете прив’язати рахунок своєї банківської картки до облікового запису і здійснювати покупки. Частина грошей можна переводити на рахунок дитини, а потім дивитися, які ігри він купив, і так далі.

Ще одна функція, це пошук дитини. Наприклад, якщо у пристрої ввімкнено з’єднання визначення місця розташування, Ви можете знайти його власника, система підкаже, де він приблизно зараз знаходиться. Для користувачів мобільних телефонів, планшетів з встановленою Windows 10 ця функція може бути корисна. На жаль, функції контролю доступні тільки на пристроях з Windows 10. Після настройки облікових записів на пристроях, Вам буде доступний і список Ваших пристроїв. Додатково дивимося відео, як швидко створити обліковий запис:

Створення облікового запису Майкрософт на телефоні (Windows Phone)

Для власників мобільних пристроїв з Windows 10 обліковий запис Майкрософт таке ж бажане, як і для власників телефонів на Андроїд. Багато давно вже звикли користуватися своїм Play Market. Правда, засмучує, що Майкрософт поки не може похвалитися такою кількістю різноманітних і якісних додатків. З кожним роком їх більше, але Андроїд поки залишається безперечним лідером. Щоб завести обліковий запис на телефоні Windows 10 потрібно зайти в Параметри, потім в облікові записи:

Потім, використовуючи номер свого телефону, швидко можна створити обліковий запис (діємо так само, як на звичайному комп’ютері), через Інтернет. Після чого відбудеться синхронізація даних Вашого телефону з вашим профілем і серверами Майкрософт. Дивимося відео:

Враження від Windows 10 на мобільному телефоні або планшеті хороші. Оновлення йдуть часто, глюків я поки не помічав. Засмучує тільки, (як уже згадувалося), що у них мало додатків. Тут вже нічого не поробиш для Google додатки пишуться на програмах з відкритим вихідним кодом, а у Майкрософт-ні. Тому, на Google працює набагато більше народу. Розробляти програми може будь-хто і вміє.

Створити обліковий запис Microsoft і користуватися нею можна не тільки з телефону, планшета, комп’ютера Windows. Зараз багато додатків Майкрософт написано під пристрої Андроїд. Встановивши додатки на телефон і підключивши їх до облікового запису, Ви отримаєте доступ до їх даними.

Як увійти в обліковий запис Майкрософт на телефоні c Android?

Для чого це може знадобиться? Це буває життєво необхідно, коли Вам треба швидко отримати Ваші контакти з комп’ютера на новий, тільки що куплений телефон. Заносити вручну адресну книгу телефону в 200 записів це заняття довге. Наприклад, у Вас на комп’ютері (або телефоні з Windows) є контакти, номери телефонів, Скайп. А Ви купили новий телефон на Андройд. Що робити? З телефону на телефон безпосередньо контакти не завжди швидко переносяться.

Можна увійти в Вашу обліковий запис Майкрософт на телефоні. Після чого Ви отримаєте всі свої контакти, вхід в Скайп і в пошту на новий телефон. Щоб не вводити кожен раз паролі від облікового запису, спочатку знайдемо додатки, за допомогою яких можна підтвердити вхід. Для Андроїд завантажуємо на телефон Microsoft Authentificator.

Здійснюємо вхід в Вашу обліковий запис:

За допомогою цієї програми можна підтверджувати вхід в облікові записи за допомогою коду підтвердження:

Вводимо логін і пароль свого облікового запису. Щоб ніхто крім Вас не зміг нічого зробити в цьому додатку, придумуємо ПІН-код:

Додаток готове до роботи.

Тепер, якщо Ви скачаєте Скайп, OneDrive, або інший додаток від Майкрософт Вам не обов’язково потрібно буде кожен раз вводити пароль. Ця програма буде підтверджувати Вашу особу без пароля. А ми далі будемо завантажувати додаток Outlook.

Воно теж працює під вашим профілем. Управляє поштою, календарем і контактами. Після установки на телефон все контакти з комп’ютера переносяться до Вашої адресної книги в телефоні.

Починаємо роботу. Вводимо логін Вашого облікового запису, пароль. Можна скористатися додатком Microsoft Authentificator і пароль не вводити.

Торкаємося потрібного варіанту коду (буде в формі), і стверджуємо вхід:

І нарешті, потрібно потрібно дозволити Outlok доступ до контактів телефону вкладка (Люди):

У списку контактів Outlook вибираємо будь-який і як би намагаємося його змінити. Тут же отримаємо запит на синхронізацію контактів Майкрософт і Андроїд:

За таким же методом можна переносити контакти з телефону Андроїд на новий телефон Майкрософт. Для вірності ще можна зайти в Скайп, OneDrive, щоб переконатися в тому, що все на місці. У деяких випадках іноді потрібно додати створений акаунт Outlook до акаунтів у відповідних налаштуваннях вашого мобільного телефону.

Що можна сказати на закінчення? Майкрософт не відстає від своїх суперників. У Windows 10 обліковий запис робить пристрій мобільним, ще тісніше орієнтованим на Інтернет як у конкурентів. Заслуговує на повагу спроба захистити дітей від усілякої зарази в Інтернеті, без додаткових, платних програм, можливість настройки обмеженого користування комп’ютером, навіть коли Вас немає вдома. Треба тільки самому сісти і все налаштувати.

Не зайвим буде поставити хороший платний вітчизняний антивірус зі своєю поповнюється базою шкідливих сайтів. Це позбавить Вас від необхідності багато вручну додавати сайти в чорний список. Сьогодні ми розібралися, що таке обліковий запис, як їй можна користуватися на телефоні або комп’ютері. Не гірше ніж у інших, до неї швидко звикаєш. Але, створювати її чи ні вирішувати Вам, я тільки поділився тим, що на мою думку може коли-небудь стати в нагоді. На сьогодні все.

Ссылка на основную публикацию