Як створити обліковий запис в windows 10

Привіт шановний відвідувач! У цьому уроці я докладно і покроково розкажу, як в операційній системі виндовс 10 створити локальну обліковий запис, урок дуже простий і розрахований на кожного користувача.

Створити обліковий запис в windows 10 можна декількома способами – як з класичного меню і сучасного меню windows 10, розглянемо найпростіший варіант створення облікового запису.
На робочому столі виндовс в будь-якому місці один раз натискаємо праву кнопку миші, після чого розкриється меню, де нам потрібно вибрати параметр «Параметри екрану».

Далі на вашому моніторі відкриється віконце, «Параметри екрану», тут нам необхідно натиснути на посилання «Головна».

Після чого у нас відкриється віконце «Параметри windows», в цьому віконці натискаємо на кнопку «Облікові записи, адреса електронної пошти, синхронізація, робота,».

Після того як ви натиснете на кнопку «Облікові записи», на вашому моніторі відкриється віконце з додатковими настройками, в цьому вікні натискаємо на посилання “Сім’я і інші люди», після чого в правій частині вікна відкриється додатковий розділ, в якому і буде відображена кнопка створення облікового запису.
Щоб продовжити і створити новий обліковий запис, натискаємо на кнопку «Додати користувача для цього комп’ютера».

У вікні, нам буде запропоновано ввести номер телефону або адресу електронної пошти, якщо він тільки використовується сервісом windows, робити цього ми не будемо, просто переходимо за посиланням «У мене немає даних для входу цю людину.».

У наступних налаштуваннях створення облікового запису, нам буде запропоновано створити обліковий запис Microsoft.
Один випадок з обліковим записом Майкрософт стався зі мною – на комп’ютері мені знадобилося створити обліковий запис майкрософт – цей обліковий запис я створив зберіг пароль і email в текстовому блокноті жорсткого диска, але я не подумав, що після виключення або перезавантаження системи комп’ютер попросить ввести пароль від облікового запису майкрософт.
На комп’ютері також була створена проста локальна обліковий запис без пароля, навіть у цю локальну обліковий запис потрапити я так і не зміг, думав вже доведеться встановлювати заново windows, але помучитися небагато у мене вийшло зайти в обліковий запис адміністратора і потрапити в свій обліковий запис без переустановлення системи і без втрати інформації на локальному диску «C».
Тому краще створити просту локальну обліковий запис windwos, де ви можете користуватися комп’ютером без пароля або встановити пароль за своїм бажанням.
І так щоб створити просту обліковий запис виндовс переходимо по посиланню «Додати користувача без облікового запису Майкрософт».

У передостанньому кроці у вас відкриється віконце, де вам потрібно буде в полі «Хто буде використовувати даний комп’ютер?» Вказати ім’я вашого профілю.
Ім’я облікового запису можна написати російською або англійською мовою на ваш розсуд.
Якщо вам необхідний захист при включенні комп’ютера від сторонніх людей, то ви можете встановити пароль для свого облікового запису вказавши свій пароль в полях «Забезпечте безпеку».
Якщо ж вам не потрібно встановлювати пароль для свого облікового запису, натискаємо на кнопку «Далі».

Після всіх виконаних дій в виндовс 10 буде створена обліковий запис.
Тепер ви зможете скористатися новою обліковим записом.

Ссылка на основную публикацию