Як створити оригінальний дизайн профілю twitter

Створення оригінального оформлення twitter за допомогою Adobe Photoshop.

Вам знадобитися для роботи шаблон профілю twitter. Загальний вигляд шаблону (схема, на якій вказано місце під аватар, напрямні лінії допоможуть вам в орієнтації і роботі зі створення дизайну).

Для вашого натхнення рекомендую запис “ТОП креативних профілів twitter”, на нашому форумі ви знайдете фони для twitter, які можуть вам стати в нагоді в оформленні. Ви можете самі створити фон по уроку “Як створити фон твіттер”. Читайте також як зробити оформлення каналу youtube.

Етапи роботи по створенню дизайну twitter профілю:

  1. Скачайте, розпакуйте архів Twitter_Header_Template.zip і відкрийте файл в фотошопі
  2. Виберіть або намалюйте фонове зображення профілю. Початкове зображення повинно бути не менше тисячі двісті шістьдесят два на 626 пікселів, а краще більше.
  3. Відкрийте обраний фон в Photoshop за допомогою команд Файл -> Відкрити ..
  4. Перемістіть фонове зображення на документ зі схемою шапки за допомогою інструменту “Переміщення” і вибираємо найбільш вдале розташування. Напрямні вам допоможуть в цьому. Зазвичай вибирають розташування таке, при якому особа потрапила в область майбутнього аватара (місце перетину напрямних).
  5. Зберігаємо наш документ через команди Файл -> Зберегти для web (File > Save for Web)пристроїв. Слідкуйте за тим, щоб ваше зображення не перевищувало 5 Mb. Це і буде наша шапка (фон профілю twitter).
  6. Повертаємося до нашого документу. Тепер нам потрібно створити аватар. За допомогою інструменту Прямокутна область (Rectangular Marquee Tool) робимо виділення по краях аватара (область всередині напрямних).
  7. Команди Редагування -> Злита копія (Edit > Copy Merged) або гарячі клавіші Ctrl + Shift + C допоможуть вам скопіювати область виділення з усіма що знаходяться в ній шарами.
  8. файл -> Створити (File > New). У вас автоматично з’явиться вікно з потрібними розмірами аватара твіттер – 175 на 175 пікселів.
  9. редагування -> Вставити. Ваш аватар готовий! Збережіть його також для web пристроїв.
  10. Вам залишилося лише завантажити фонове зображення шапки і аватар в твіттер без змін при завантаженні.

Ось ще приклад оформлення твіттер, виконаних з даного уроку:

Ссылка на основную публикацию