Як створити резервну копію реєстру вашої Windows?

Як створити резервну копію реєстру Windows?

Зараз поговоримо про те, як правильно зробити резервну копію реєстру. Для чого резервна копія потрібна, думаю, немає необхідності згадувати. Існує прекрасний спосіб копіювання з використанням вбудованих засобів операційної системи. Для роботи вам необхідно мати права адміністратора.

У чому різниця між відновленням системи і резервною копією?

В даному конкретному випадку і велика і не дуже. Під час створення точки відновлення системи резервується велика кількість налаштувань реєстру. Але не всі. Наприклад, ось цей:

HKEY_LOCAL_MACHINE \ System \ ControlSet001 \ Control \ BackupRestore \ KeysNotToRestore

системою ігнорується. Також відбувається і з іншими кущами, які системою не вважаються критично важливими.

Створимо резервну копію реєстру: Windows XP.

Слід пройти по шляху:

Програми – Стандартні – Службові – Архівація даних

в якості альтернативи такого шляху можна запропонувати команду в рядку пошуку Windows

% SystemRoot% system32ntbackup.exe

З’явиться ось це вікно:

Не поспішайте натискати кнопку Далі, а у діалоговому вікні кнопку “Розширений режим”. Роботу будете продовжувати з цим вікном:

Виберіть вкладку архівація. У розширеному режимі, як видно, можна вибрати будь-які параметри архівування системи.

У лівій частині пропонованих для збереження папок і файлів виберіть пункт із позначкою комп’ютера System State (стан системи) і виставте галочку. Все готово. У нижній частині екрана виберіть місце, де файл архівації буде зберігатися, не завадить іншим файлам і не загубиться в разі потреби. За замовчуванням система сформує звичайний архів з архівацією захищених системних файлів.

Якщо щось пішло не так, зліпок працездатною системи у вас вже під рукою. При відновленні будемо користуватися тією ж утилітою. Пройдемо по знайомому шляху з правами Адміністратора:

Програми – Стандартні – Службові – Архівація даних

Знову перемкнемося в Розширений режим і перейдемо на вкладку Відновлення і управління носієм. Знову знайдемо в лівій частині пункт із позначкою комп’ютера System State (стан системи) і виставимо галочку. тиснемо відновити.

Ссылка на основную публикацию