Як створити свою групу в однокласниках: докладна інструкція

Соціальні мережі вже давно перестали бути лише інструментом для розваги, сьогодні з їх допомогою реально навіть заробляти гроші. Безумовно, на самому початку свого існування подібні ресурси замислювалися виключно в якості порталу для спілкування. Кожен, хто реєструвався на сайті, міг відшукати старих знайомих, друзів і т.д. і вести з ними листування.

Згодом соцмережі поповнилися новими можливостями, вони розрослися групами, спільнотами, і уявити без них віртуальне життя вкрай складно. Дуже багато користувачів хочуть створити власну групу, проте не знають, що робити і за що братися в першу чергу. Що ж, я розповім, як створити свою групу в Однокласниках.

Як створити свою групу в Однокласниках

Перше, що вам необхідно знати – це те, що створити власну групу в ОК може лише зареєстрований користувач. Про те, як створити свій аккаунт я розповідав уже неодноразово, тому зараз повторюватися не буду. Після цього робимо ось що:

  1. Заходимо на свою сторінку і переходимо в розділ «Групи».
  2. У лівій частині вікна з’являється невелике меню «Створити групу або захід», по ньому треба клікнути.
  3. Далі випадає нове вікно з пропозицією вибрати тип групи: «По інтересам», «Для бізнесу» або «Захід».

Створення групи «За інтересам» не має якоїсь конкретної мети. Її учасники спілкуються між собою, діляться певною інформацією, причому, в більшості випадків ці люди навіть не знайомі між собою.

Група «Для бізнесу», навпаки, створюється для просування чогось в даній соцмережі, тобто, вона носить комерційний характер. І, нарешті, захід – це разова подія, яке створюється з метою привернути увагу користувачів.

  1. Виберіть потрібний тип групи, після чого заповніть інформацію, запропоновану в вигляді невеликої анкети.
  2. До речі, опис і назва групи завжди можна змінити, так що не страшно, якщо в момент створення ви напишіть не зовсім те, що потрібно.

налаштування групи

Після того як група буде створена, необхідно попрацювати над її настройками. Так, групу можна зробити відкритою або закритою (налаштування приватності). Крім того, щоб зробити її цікавішою, можна наповнити групу фотографіями, відеозаписами, організувати конкурс. Також можна створювати публікації та закріплювати їх, наприклад, ті ж конкурсні пости.

Словом, ви можете «пограти» з настройками, щоб створити ідеальну групу, де буде комфортно вам і вашим передплатникам.

Ссылка на основную публикацию