Як створити свою тему для Windows 7 – загальна інформація

Вітаю вас, дорогі читачі.

В останніх версіях Windows розробники надали користувачам широкі можливості по налаштуванню зовнішнього вигляду операційки. Тепер тут можна не тільки встановлювати шпалери і вибирати заставку. У Microsoft передбачили варіант підбору кольору вікон і навіть установки слайд-шоу в якості фонового малюнка. Сьогодні я розповім, як створити свою тему для Windows 7 і в цілому познайомлю вас з інструментом «Персоналізація».

Загальна інформація

У попередніх версіях операційної системи від Microsoft користувачі за допомогою стандартних можливостей могли змінити шпалери, вибрати заставку і колір вікон. Правда останні два пункти мали порівняно обмежені можливості. І розширити їх дозволяли деякі програми.

У новій же версії ОС є можливість не тільки поставити бажаний загальний відтінок, але і навіть встановити автоматичний підбір, що допоможе поставити колір вікон в залежності від фону робочого столу.

У майбутньому, якщо ви раптом захочете змінити деякі частини загального вигляду, стара конфігурація не збережеться, і потім необхідно буде підбирати все заново. Щоб цього не робити, потрібно просто зберегти настройки.

Можливості меню “Персоналізація”

Створення теми має на увазі розробку власного зовнішнього вигляду з нуля, внесення деяких коригувань у вже існуючі набори або установка нових. У будь-якому випадку отримані дані можна буде зберегти і відновити їх в будь-який момент за бажанням.

  1. Заходимо в «Панель управління»Через«Пуск».

  2. Нас цікавить пункт «персоналізація». Натискаємо на ньому.

  3. Відкриється вікно, в якому і встановлюються всі налаштування.

Тут пропонується кілька варіантів. Перший – «Мої теми», В якому можна вибрати збережені варіанти. До нього ми повернемося пізніше.

Крім того, тут є вже готові настройки «Aero». Вони являють собою напівпрозорі панелі з повноцінними наборами фонів. Останні самостійно змінюються через певний час.

Також є “з високою контрастністю і спрощені». Подібні варіанти підходять якщо використовується слабке обладнання. Це дозволить зменшити навантаження і підвищити працездатність.

створення

Це можна зробити декількома способами – змінити готову або повністю зробити все спочатку. Отже, як самому створити тему, без стороннього ПО? Просто – потрібно зробити лише кілька кроків. Спершу розглянемо спрощений варіант:

  1. Вибираємо вподобаний колір.

  2. Натискаємо внизу «Фон робочого столу».

  3. Відкриється меню, де ми можемо вказати одну картинку або кілька – для слайд-шоу. Тут же зазначається термін, через яке буде відбуватися зміна зображення.

  4. Після цього в меню «Мої теми»З’явиться наша.

  5. натискаємо «зберегти»І вводимо ім’я.

Також Windows 7 Ultimate дозволяє змінювати колір вікон – для цього потрібно вибрати відповідне меню знизу. Для повноцінної персоналізації встановлюємо також звуки системи і заставку. Тепер ваш комп’ютер точно буде унікальним.

завантажити

Але не завжди варто витрачати час, щоб довго зіставляти фонових зображень та відтінки основних елементів операційної системи. Є варіант вибору підходящого поєднання в «світовій павутині». Для цього все в тому ж меню «персоналізація»Потрібно натиснути«Інші теми в Інтернеті». Відкриється офіційна сторінка, де можна підібрати найрізноманітніші настройки. Вибирайте сподобалися і натискайте «завантажити».

Софт

Також налаштувати зовнішній вигляд операційної системи від Microsoft можна за допомогою програми Windows Style Builder. Додаток можна сміливо назвати унікальним у своєму роді. Воно є єдиним, в якому є можливість створення нових або зміни вже наявних візуальних стилів. Для зміни окремих елементів можливо знадобляться знання Adobe Photoshop. Тут ви зможете вибрати не тільки фон або відтінок, але і багато інших елементів ОС.

Незважаючи на те, що інструмент має широкі можливості з налаштування зовнішнього вигляду Windows, фахівці все ж не рекомендують змінювати багато. Адже чим більше нововведень буде введено, тим частіше можуть виникати помилки. А, отже, операційка швидше вийде з ладу. Рішення стане повна перевстановлення.

Ще одним подібним інструментом є UltraUX Theme Patcher. Утиліта також дозволяє детально налаштувати зовнішній вигляд ОС, хоч і має менше можливостей, ніж попередня.

Якщо ви бажаєте дізнатися, як користуватися цим інструментом в Windows 8, переходите за посиланням Теми для windows 8.
В цілому зміна фону робочого столу і кольору вікон – руху, які зрозумілі кожному.

Фахівці рекомендують хоча б раз в кілька місяців повністю перевстановлювати всі налаштування, щоб у користувача з’являлося відчуття володіння чогось іншого, відмінного від колишнього. Це дозволить поліпшити працездатність клієнта. Нерідко також призводить до переосмислення наявності на комп’ютері непотрібної інформації, видалення якої збільшить швидкість роботи самого ПК або ноутбука.

Сподіваюся ви зможете легко розібратися з цим інструментом. Передплачуйте і розповідайте про блозі друзям.

Ссылка на основную публикацию