Як створити власний фон Twitter

Такий фон ви тепер можете бачити на моїй сторінці twitter (). Створити своє оригінальне оформлення Twitter дуже просто, ви можете зробити його за 5 хвилин. Пропоную вам ще 2 варіанти оригінального дизайну на Twitter. У коментарях до запису ви можете запропонувати посилання на твіттер-акаунти з цікавим дизайном.

Створення фону для Twitter має особливості – дозвіл екрана суттєво впливає на відображення дизайну сторінки. Врахуйте, що завантажений фон в Twitter не центрується, а вирівнюється по лівому краю. У зв’язку з цим ви можете редагувати фон, додати логотип компанії, адреса вашого сайту або контактну інформацію в ліву колонку.

Етапи створення створення twitter фону.

Розглянемо створення фону в фотошоп, однак якщо ви користуєтеся іншим графічним редактором, в якому можлива робота з шарами (наприклад, GIMP), то етапи роботи будуть ідентичні.

1.) Створіть новий документ, який становить 1600 пікселів в ширину і 1200 пікселів у висоту, можна взяти розміри більше. Менше не можна, так як інакше при великому розмірі екрану, фон почне повторяться (якщо Ви вибрали “замостити” або перерветься, і ви побачите негарний шов.

3). Створіть поле для зображення (наприклад, логотипа) або тексту (контактна інформація, адреса сайту, звернення до читачів та ін), яке становить не більше 200 пікселів в ширину. Таким чином, ви не вийдете за межі лівої колонки в браузерах з дозволом екрану, починаючи від 1280 × 768.

Подивитися як виглядає ваш аккаунт в різних дозволах екрану ви можете, скориставшись сервісом або встановивши раcшіреніе для Google Chrome або для Mozilla Firefox – розширення. Однак за допомогою цих розширень ви можете подивитися вид веб сторінки лише меншого, ніж у вас дозволу.

4). Всередині вашого поля лівій колонці помістіть фото, текст або будь-яку інформацію, якою ви хочете поділитися з вашими читачами.

5). В якості фону ви можете використовувати будь-який готовий фон або текстуру, або створити його самі. Найпростіший спосіб створення фону – залийте його лінійним градієнтом. Непогано виглядає фон, виконаний градієнтом по діагоналі.

Потім йдемо в стилі фонового шару (натискаємо двічі по шару з фоном), активуємо “Рельєф”, “Текстура”. Зі списку стандартних текстур зробіть активними текстури з набору “Сірий папір” або поекспериментуйте з іншими текстурами.

Виберіть одну з текстур з набору. У вас може вийде щось врде цього:

Якщо ви хочете виконати фон у вигляді зошитового листа в клітку, то ви можете скачати скачати картатий патерн за прямим посиланням, встановити його в Adobe Photoshop і в параметрах накладення фонового шару вибрати пункт “Накладення візерунка”, виберіть клітинний патерн, масштаб – 165%, непрозорість 100%.

Далі я додала кліпарт і текст і до кожного шару (за винятком фонового шару) активувала параметр накладення тінь.

Ваш фон twitter готовий!

Як встановити фон в Twitter?

налаштування -> оформлення

Тут натискайте Огляд і вибирайте фон папки вашого комп’ютера, активуйте пункт “замостити” для повтору фонового зображення і не забудьте зберегти зміни.

Ссылка на основную публикацию