Як створити завантажувальну флешку з Windows 10

Підготовка до процедури

Знадобиться чистий від даних флеш накопичувач з об’ємом не менше 8 Гб і високою швидкістю читання, щоб установка ОС пройшла за лічені хвилини. Реєстрація особистого облікового запису на сайті microsoft.com не буде зайвою. Вхід в десятку можна здійснити за допомогою облікового запису Майкрософт, що дозволяє використовувати всі можливості системи, включаючи отримання додатків через магазин. Для запису завантаженого образу на USB накопичувач потрібна одна з наступних програм: Rufus, UltraISO, WinSetupFromUSB. Засоби теж допоможуть допомогти в цій справі, якщо попередньо відформатувати флешку в FAT32.

Використання стандартної утиліти Media Creation Tool

Такий метод вважається офіційним. Потрібно завантажити програму по посиланню, натиснувши у вікні «Завантажити засіб». Після завантаження утиліти, слід запустити її від імені адміністратора і слідувати наступним алгоритмом:

  • ● У вікні запиту поставити галочку навпроти пункту «Створити носій», після чого слід вказати потрібну версію билда і розрядність системи.
  • ● У вікні визначення типу носія потрібно вибрати флеш-пам’ять і натиснути ДАЛІ. Якщо вибрати пункт «ISO-файл», дистрибутив запишеться у вказаний користувачем місце на жорсткому диску і тільки після цього за допомогою сторонніх додатків можна створити завантажувальний накопичувач.

  • ● Відкриється вікно з доступними накопичувачами, і програма попросить зазначити потрібний.
  • ● Після почнеться завантаження системи з сайту і запис даних на флешку. Цей процес може тривати дуже довго в залежності від параметрів роз’єму USB і швидкості доступу до ресурсу.

Завантаження образу Windows 10 з офіційного сайту і його запити на флешку.

Є й інший спосіб створення дистрибутива без використання стандартної утиліти. Для цього доведеться певним чином налаштувати браузер:

Edge

Потрібно активувати посилання microsoft.com/ru-ru/software-download/windows10ISO, натиснути праву кнопку миші на сторінці і вибрати «Перевірити елемент». На вкладці «Емуляція» слід встановити параметр «Рядок агента» в позицію Apple Safari. Далі слід натиснути F5 на клавіатурі, вибрати потрібну версію Віндоус, мова системи і почати скачування.

Chrome, Opera

Входимо на сайт, натискаємо F12, щоб увійти в меню розробника. У верхньому меню є пункт, який виглядає, як три вертикальних точки, натискаємо на нього кнопкою миші і вибираємо пункт More Tools – Network conditions. Внизу з’явиться вікно, в якому потрібно зняти галочку з пункту «User agent» і в списку нижче вибрати рядок Safari – Mac. Буде потрібно оновлення сторінки для застосування опції, після чого потрібно визначити версію Windows і завантажити її до себе в систему.

Firefox

Переходимо по вище згаданій посиланням, ставимо розширення User-Agent Switch (Random User-Agent), через яке перемикаємо режим відображення в Apple Mac-OS. Оновлюємо сторінку за допомогою натискання на F5 вже знайомим алгоритмом записує образ ISO.

Монтувати образ на флешку можна за допомогою, вбудованої в Windows 10, утиліти віртуальних дисків. Досить підключити дистрибутив і скопіювати всі дані з нього на попередньо підготовлений накопичувач.

Ссылка на основную публикацию