Як стиснути файл в winrar: основні моменти

Думаю, кожен з нас не раз вже стикався з тим, що потрібно переправити великий файл, скажімо, по електронній пошті, або ж скинути його на зовнішній носій. Однозначно ні для кого я не відкрию Америку, якщо скажу, що зробити це можна завдяки існуючим архіваторам, зокрема, WinRar, про який сьогодні і піде мова. Втім, не всі знають про різні нюанси, які допоможуть більш якісно і швидко відповісти на питання: «як стиснути в winrar?».

Архівація файлів за допомогою WinRar

Програма WinRar дуже проста, користуватися нею може навіть початківець користувачів, в ній все доступно і інтуїтивно зрозуміло. Перше, що необхідно зробити – завантажити архіватор в інтернеті, після чого встановити. Далі виділяємо необхідний файл, скажімо, нам потрібно стиснути папку в winrar. Кількома по ній правою кнопкою миші і шукаємо рядок «Додати до архіву».

Після цього автоматично відкривається вікно, в якому необхідно вибрати параметри архівації, формат архіву і т.д., в принципі, будь-що змінювати зовсім необов’язково, можна залишити, як є.

Зверніть увагу, що якщо ви хочете створити архів, що складається з безлічі частин (томів), то в самому низу, в графі «Розділити на томи розміром (в байтах)», потрібно поставити необхідну цифру. Якщо потрібен один файл, то залишаєте цю строчку незаповненою. Ще один нюанс: у форматі rar файл стискається сильніше, ніж в zip, відповідно, на це йде більше часу.

Ви також можете встановити власні параметри стиснення, використовуючи вкладку «Додатково». У ній ви знайдете кнопку «Параметри стиснення», а далі вибирайте галочкою те, що вам необхідно, наприклад, алгоритм стиснення, стиснення повноцінної графіки та ін.

Захист даних від несанкціонованого доступу

Примітно, що при необхідності, можна вберегти заархівований файл від зазіхань. Так, можна встановити пароль на архів, без правильного зазначення якого розархівації не буде. Для цього все в тому ж віконці з настройками переходимо на вкладку «Додатково». Там є кнопочка «Встановити пароль», натискаємо, вводимо бажаний пароль. Якщо більше ніякі параметри коригувати ви не хочете, натискайте «ОК», тим самим, запускаючи процес архівації.

Ну, ось і все, думаю, що в питанні «як стиснути файл в winrar», ми розібралися. А ось питання як витягти файли з архіву WinRar викладено в цій статті. Ці всі знання дозволять вам істотно заощадити місце на комп’ютері або зовнішніх носіях, а також переправити великі файли в інтернеті. Відтепер стиснути відео в winrar або будь-який інший файл для вас зовсім не проблема.

Ссылка на основную публикацию