Як стиснути фотографію на комп’ютері?

Як стиснути будь-яку фотографію в Movavi Photo Editor?

Особливості

Photo Editor – зручна утиліта для обробки зображень, який спочатку був один з інструментів пакета Movavi, а зараз є окремим графічним редактором. Він не тільки дозволяє стиснути зображення у форматі JPEG, а й може використовуватися для виконання корекції, ретушування, обрізки, додавання написів, фільтрів на картинки, фото. З інших плюсів рішення – підтримка великої кількості форматів сучасних графічних файлів, висока якість стиснення, швидкий експорт вихідних файлів в соціальні мережі і т.д. 

Додавання фото

Після запуску програми просто перетягуємо картинку з вікна провідника або натискаємо «Відкрити файл» (на скрині). У вікні знаходимо папку з потрібним зображенням, виділяємо його і вибираємо кнопку «Відкрити».

зміна розміру

Файл відразу ж завантажиться і з’явиться в основному вікні редактора. На панелі інструментів в лівому верхньому кутку вибираємо пункт «Розмір». В області праворуч можна вказати довільне дозвіл (ширину, висоту) або вибрати один із заготовлених шаблонів параметрів стиснення. Після установки потрібного розміру натискаємо «Застосувати». Процес пішов.

експорт

Далі вибираємо кнопку «Зберегти» у правому нижньому кутку екрану (на скрині). У вікні вказуємо ім’я, тип файлу jpeg, а також якість зображення. Праворуч ви побачите приблизний розмір нового фото, залишиться тільки вибрати папку для збереження.

Зменшуємо розмір кількох фотографій одночасно – простий спосіб

особливості методу

Коли ми зменшуємо розмір зображення, то в будь-якому випадку доводиться міняти якість знімка. Робити це з кожним файлом вручну зовсім незручно, але можна використовувати програму Домашня Фотостудія з її пакетним режимом обробки, щоб оптимізувати кілька файлів в один клік. Відкрийте програму, натисніть на вкладку файл і виберете пакетну обробку.

Як додати файли або папку?

У наступному вікні натискаємо на кнопку «Додати папку», щоб помістити на монтажний стіл всі об’єкти в ній, або «Додати файли», для ручного вибору кількох фото. Як тільки ви виділите фотки, вони почнуть завантажуватися. Процес займає кілька секунд.

Вибір налаштувань стиснення

Виділяємо всі завантажені об’єкти комбінацією клавіш CTRL + A і приступаємо до налаштування. Для отримання файлів оптимального розміру в мегабайтах, рекомендуємо формати jpg, png. З якістю краще поекспериментувати – оброблені файли зберігаються у вигляді копій, тому можна стиснути jpeg вихідного розміру кілька разів і вибрати найкращий варіант, щоб не вийшло розмитих зображень. Також при необхідності, змініть розмір картинки – деякі онлайн сервіси хмарних сховищ до цього вимогливі. Останній штрих – накладення фільтра, з яким фото виглядають відмінно. В кінці натисніть «Почати обробку».

Робота з результатом

Програма покаже прогрес-бар і збереже відредаговані файли в папці C: \ Users \ Public \ Pictures. Перейдіть в неї, щоб оцінити результат і виконати подальші дії з масивом красивих фото. Якщо ви конвертували кілька разів, невдалі об’єкти легко видалити стандартними клавішами. Як бачите, стискати зображення в Домашньої Фотостудії набагато легше, ніж в Фотошопі і інших професійних редакторах.

Зменшуємо розмір фото за допомогою FastStone Image Viewer

Чому Image Viewer?

Image Viewer від FastStone – спеціальний додаток для перегляду і редагування графічних зображень. Воно має зручний інтерфейс, дає можливість змінити розмір файлу, а також відрізняється наявністю цілого ряду корисних функцій. Засіб може використовуватися для конвертації, настройка кольору, додавання водяних знаків, а також створення слайд-шоу з різноманітними переходами. Програма для стиснення працює з усіма основними форматами (BMP, JPEG, GIF, PNG та ін). Після подвійного кліка по ярлику на екрані відобразиться основне вікно. 

імпорт

У лівій частині розташовано вікно провідника, що дозволяє швидко знайти папку з зображеннями. Справа знаходяться всі наявні всередині файли – виділяємо відповідний, щоб урізати великий розмір. Пакетне перетворення також підтримується.

зменшення розміру

Далі переходимо в меню «Правка» -> “Змінити розмір”. У вікні є можливість вказати новий розмір в пікселях (кількість крапок по горизонталі вертикалі), у відсотках від оригіналу, а також вибрати розмір для друку. За замовчуванням додаток буде зберігати пропорції. В кінці натискаємо «ОК».

збереження файлу

Тепер залишається перейти в меню «Файл» – «Зберегти як». У вікні вибираємо папку, вказуємо назву, а в полі «Тип файлу» вибираємо JPEG Format. Потрібно сказати, що після натискання кнопки «Опції» відкриваються додаткові налаштування способу стиснення. Тут, наприклад, можна задати колірну схему або тип оптимізації.

Використовуючи представлені додатки, зменшити розмір фотографії і домогтися оптимального досить просто. Вони також дають можливість виконати будь-яку обробку – налаштувати якість, яскравість, контраст і зберегти отримане зображення на жорсткому диску комп’ютера.

Ссылка на основную публикацию