Як синхронізувати закладки в Chrome і Firefox з обліковим записом Apple Icloud


Як синхронізувати закладки в Chrome і Firefox з обліковим записом Apple Icloud

Нещодавно корпорація Apple оголосила про вихід на ринок нових моделей iPhone – 5S, 5C з новою IOS 7. Після цього співробітники Apple оновили панельуправленія Windows Icloud, додавши деякі нові функції. Серед нових функцій ви побачите в панелі управління Icloud функцію iCloud Bookmarks (Icloud закладки). Вона дозволяє синхронізувати всі ваші закладки з Internet Explorer, Firefox, Google Chrome або Safari з закладками на iPhone, IPAD, IPod Touch і Mac. За допомогою цієї нової функції ви зможете легко синхронізувати всі ваші закладки в браузерах Windows з закладками на пристроях Apple iOS. Для використання цієї функції потрібен безкоштовний аккаунт Icloud, установка доповнення до Firefox і Chrome, а також установка панелі управління додатком Icloud на ваш ПК.

Icloud – це безкоштовний хмарний сервіс Apple для всіх користувачів, який ви будете використовувати для синхронізації файлів з вашого пристрою з вашим онлайн-аккаунтом в хмарі. Якщо у Вас ще немає облікового запису Icloud, то відвідайте сторінку www.icloud.com і створіть безкоштовний обліковий запис Icloud. Разом з безкоштовним аккаунтом ви отримаєте 5 ГБ персонального місця для зберігання, а якщо вам потрібно більше місця для зберігання, то ви можете придбати його за додатковими планами цієї компанії. Після отримання аккаунта Icloud ви зможете, дотримуючись нижче наведеному керівництву, синхронізувати закладки з браузерів вашого ПК з вашим аккаунтом Icloud.

Синхронізація закладок Chrome і Firefox з аккаунтом Icloud

У цьому керівництві ми використовуємо браузер Firefox для синхронізації його закладок з аккаунтом Icloud.

Крок 1. Завантажити додаток iCloud Bookmarks для вашого браузера Firefox і встановити його. Ви знайдете посилання для скачування в кінці цього поста.

 

iCloud Bookmarks для Firefox

крок 2. Після установки доповнення на ваш браузер ви побачите нову іконку iCLoud в панелі інструментів Firefox. Натисніть на цю іконку, щоб завантажити керуючу панель iCloud на ваш ПК, що працює під Windows.

 

Завантаження керуючої панелі iCloud

крок 3. Встановіть керуючу панель iCloud на ваш ПК. Відкрийте програму і залогініться зі своїм ідентифікатором користувача і паролем. Після цього ви побачите на екрані багато доступних опцій цього додатка. Таких, як Закладки, Фотографії, Контакти, електронна пошта та інші. Натисніть на Закладки і виберіть браузер, потім натисніть на кнопку з програми для синхронізації закладок з аккаунтом iCloud.

 

Опції Закладок

Ви можете подивитися демонстраційне відео нижче:

Тепер ваші закладки синхронізовані з аккаунтом iCloud. Таким же способом ви можете синхронізувати закладки в інших браузерах – Chrome і Internet Explorer.

iCloud Bookmarks for Chrome

iCloud Bookmarks for Firefox

iCloud Control Panel

Ссылка на основную публикацию