Як у фотошопі прибрати фон? Заміна фону на інший, видалення хромокей

Прибираємо фон в фотошопі і робимо його прозорим

Ще один варіант видалення – використання інструменту Чарівна паличка. Його добре використовувати вже при більш неоднорідних фонах. Але, тут так само є свої нюанси. Для прикладу я взяв фото, на якому треба видалити фон неба.

Вибираємо інструмент Чарівна паличка, яким і будемо виділяти небо. Зауважте, що цей фон досить неоднорідний. Кількома в будь-якому місці паличкою і спостерігаємо, що виділилися не всі ділянки.

Їли б небо було в одній тональності, у нас виділилося б все. Так як наша задача спробувати видалити всі цілком, ми будемо це робити, тільки доведеться трохи попрацювати нашим інструментом Чарівна паличка. Отже, спочатку видаляємо що виділилося клавішею Delete.

Тепер знову натискаємо на якій-небудь ділянці цим інструментом. Якщо при цьому затиснути клавішу Shift, то можна зробити кілька таких виділень.

Знову видаляємо, і так до тих пір, поки не приберемо весь фон. Коли видаляються ділянок стане менше, можна скористатися інструментом Прямокутна область і нею виділяти видаляються ділянки.

В результаті отримуємо:

Тут фон вже став за замовчуванням прозорим. В результаті можна під цю картинку підкладати будь-який інший фон. А якщо її зберегти в форматі png, то можна використовувати в своїх творчих цілях. Картинка збережеться вже з прозорим фоном.

Як прибрати текст з картинки не пошкодивши фон?

Одним з важливих моментів при роботі з картинками є видалення тексту або написи. Зробити це можна за допомогою функції Заливка з урахуванням вмісту. Завантажуємо фото і інструментом ласо виділяємо потрібну напис. Виділити треба якомога ближче до тексту.

Тепер ставимо курсор всередину виділеної області і натискаємо праву кнопку миші. У вікні вибираємо виконати заливку. У вікні вибираємо З урахуванням вмісту. Втім ця функція варто там за замовчуванням.

Тиснемо ОК – і напис зникла.

Якщо заливка різко контрастує з фоном, то за допомогою інструментів Пензель відновлення або Штамп можна кілька затонировать цю область, вибравши для зразка сусідні ділянки.

Видаляємо задній фон з фотографії в фотошоп

Інший варіант видалення фону з картинки полягає у виділенні самого об’єкта і видаленні фону за допомогою команди інверсії цього виділення. Зараз все зрозумієте. Отже, знову завантажуємо фото і за допомогою інструменту Магнітне ласо виділяємо об’єкт.

Тепер необхідно інвертувати це саме виділення. Заходимо в меню Виділення і в вкладці вибираємо – Інверсія. Можна це зробити і гарячими клавішами Shift + Ctrl + I.

В результаті зроблене нами раніше виділення перетворюється з виділення об’єкта в виділення фону. Залишиться тільки натиснути клавішу Delete та отримати бажаний результат.

Якщо в ході видалення залишилися невеликі похибки, вони редагуються (видаляються інструментом Ластик). Збільшуємо зображення натисканням клавіш Ctrl +, і в потрібних місцях Ластиком подчищаем і згладжуємо залишилися непотрібні артефакти і пікселі.

Як прибрати зелений фон в photoshop?

Зелений фон або як його ще називають хромакей використовується в якості підкладки на який можна накласти будь-фон, хоч анімований. Це зараз використовується і в кіно при створенні спецефектів.

Знімають людини на зеленому тлі, а потім виявляється, що він висить над прірвою або ж летить по небу. Часто трапляються фото саме на такому зеленому тлі, який необхідно видалити. Робиться це в такий спосіб. Для початок фото перекладається в колірний простір Lab. Зображення – Режим – Lab

Після цього переходимо на вкладку Канали і вибираємо тільки канал А. Не буду зараз розповідати про каналах. Це тема для окремої статті. Скажу лише, що фотошоп працює з різними колірними просторами і моделями і канали відповідають за колір. Отже, вибрали канал А.

Після цього створюємо копію каналу. Натискаємо праву кнопку миші і в меню вибираємо створити дублікат каналу.

Тепер контрастуючи картинку: фон чорним, а фігуру білої. Для цього натискаємо клавіші SHIFT + F5. В результаті відкриється вікно налаштування заливки.

Тут вибираємо колір білий, а режим – перекриття.

Після маніпуляції отримуємо потрібний варіант. Фон чорний, фігура біла.

Повторюємо все те саме, але замість білого кольору в налаштуваннях ставимо чорний. результат:

Фігура ідеально біла, фон ідеально чорний. Якщо цього не вийшло, то треба повторити знову. Далі, повертаємося на вкладку Шари і створюємо копію шару з яким щойно працювали. І знову повертаємося до каналу з яким працювали – А- копія. Далі, натискаємо клавішу Сtrl і утримуючи клавішу натискаємо по мініатюрі каналу. В результаті навколо фігури утворилося виделеніе.Теперь включаємо канал Lab.

Переходимо на вкладку Шари. Вимикаємо нижній шар, а верхній – робочий активуємо. Після цього натискаємо внизу на значок маски. Зелений фон зник.

Ось і вся операція. Кілька довга, але результат – фон зник. Тепер зберігаємо картинку у форматі png. Картинка збереглася з прозорим фоном.

Ссылка на основную публикацию