Як у фотошопі вставити картинку? Працюємо з окремими зображеннями

Вставляємо зображення в картинку і зменшуємо

Отже, картинку вставили будь-яким з описаних вище способів. Тепер необхідно змінити її розмір. Якщо вставляли прямо з місця розташування шляхом перетягування на фонову картинку, то, як говорилося раніше, на зображенні побачимо лінії, за якими можна змінювати розміри.

Якщо підвести стрілку миші до кута картинки, то вона прийме форму подвійної стрілки. Затиснувши ліву кнопку миші можна збільшити або зменшити розмір картинки. Якщо підвести курсор миші до точки, розташованої в середині однієї зі сторін картинки, то можна змінювати розмір по ширині. Однак при цьому висота картинки залишається без зміни.

Не забуваємо після змін натиснути «Enter», щоб лінії зникли і картинка прийняла зміни. Якщо ж ви картинку вставляли з самої програми шляхом копіювання, то її розміри змінюються через меню «Редагування Трансформування Масштабування.

Навколо картинки з’явиться рамка з квадратиками по кутах і середині. Якщо натиснувши клавішу «Shift» і затиснувши правою кнопкою миші один з куточків, то картинка буде змінювати розміри пропорційно. Якщо клавішу «Shift» не натискаючи, то картинка змінює розміри нерівномірно.

Як у фотошопі вставити картинку в картинку і пофарбувати її в колір фону?

Для чого це буває потрібно? Наприклад, у нас є фотографія якого-небудь пам’ятника, де треба щось міняти фон. Для цього завантажуємо в фотошоп картинку фону з небом. Копіюємо сюди картинку з пам’ятником. Зверніть увагу, що на вікні шарів картинка зі скульптурою знаходиться вище фону, на передньому плані.

Якщо одна з картинок менше, необхідно зробити їх однаковими. Найкраще змінювати розмір фону. Тепер виділяємо шар з пам’ятником і задаємо йому маску, натиснувши на іконку з гуртком в квадратику.

В результаті поряд з картинкою пам’ятника побачимо білий квадрат. При цьому на панелі інструментів основний колір повинен бути чорним, а додатковий – білим. На отриманому шарі-масці будемо замінювати фон. Для цього на панелі інструментів вибираємо «Кисть». А на панелі шарів вибираємо маску, клікнувши по ній мишкою.

Встановивши кисті потрібний розмір і жорсткість, водимо нею по малюнку. В результаті бачимо, як стирається фон у картинки з пам’ятником, а замість нього з’являється новий фон.

В результаті отримуємо таке ось зображення зі зміненим фоном, тобто, зафарбовані в колір фону.

Вставляємо картинку в картинку і робимо її прозорою, без фону

Перераховані операції хороші для тих картинок, які знаходяться на однорідному фоні, наприклад білому. Зробити їх прозорими при цьому буде зовсім не складно. Якщо фон неоднорідний, то доведеться, що називається, «попітніти». Отже, завантажуємо картинку як фон, копіюємо на неї другу, у якій будемо прибирати білий фон.

Прибрати фон можна декількома способами. Про один з них говорилося раніше. Переносимо шар з картинкою нижче шару фону і застосовуємо до фону стиль «Затемнення». В результаті на зображенні проявиться шар, який був перенесений вниз і вже без білого тла.

У наступному варіанті видалення фону використовується інструмент «Чарівна паличка». Вибираємо цей інструмент.

Далі, натискаємо цим інструментом по білому тлу і отримаємо пунктирне виділення об’єкта.

Тепер натискаємо клавішу «Delete» і фон віддалиться. Ось і вся процедура. Якщо об’єкт має рівні сторони, без різких кутів складних кордонів, то можна скористатися інструментом «Магнітне ласо».

Цим інструментом виділяємо по контуру об’єкт, після чого вибираємо «Виділення» = gt, «Інверсія» і вже потім «delete». Фон віддалиться. Ці засоби хороші при однотонному тлі. Якщо ж фон за кольором неоднорідний, то необхідно скористатися режимом «Швидка маска».

Вибираємо режим, вибираємо інструмент кисть і проводимо нею по об’єкту.

Після закінчення роботи кистю знову натискаємо на інструмент «Швидка маска», а після «Delete». Об’єкт залишився без фону.

Якщо він вийшов не дуже контрастним, світлим, то проводимо корекцію у вкладці Зображення. Там є всі необхідні для цього інструменти.

Вставка зображення в шар (виділену область)

Вставляти можна не тільки цілком картинку, але і виділену область. З цією метою відкриваємо в фотошоп картинку, виділяємо будь-яким способом в залежності від фону. Якщо фон однотонний, то відразу «чарівною паличкою», або ж «магнітним ласо». Тут вже кому як зручно. У прикладі виділена картинка «чарівною паличкою».

Якщо ви виділяли за допомогою інструменту «чарівна паличка», то на наступному етапі необхідно відкрити вкладку «виділення» і вибрати там «Інверсія».

Таким чином ми виділимо сам об’єкт а не фон навколо нього. Тепер робимо копію (Редагування Копіювання), відкриваємо потрібний малюнок і через Редагування Вставити завершуємо операцію.

Виділяємо обличчя людини і вставляємо в іншу фотографію

Подібна функція корисна, коли ми маємо якийсь шаблон – об’єкт куди можна вставити голову людини. Це використовується часто для дружніх колажів, вітальних листівок та ін. Наприклад, не завжди можна знайти потрібний костюмчик, одягнути в нього дитину, створити відповідний фон і сфотографувати. Завантаживши ж потрібний шаблон і вставивши в нього обличчя дитини – отримаємо потрібний варіант без всяких труднощів.

Порядок дій такий самий. Вибираємо спочатку фонове фото. Потім вибираємо фото дитини, ну або кого-то еще. Виділяємо голову будь-яким зручним способом і копіюємо. Після чого вставляємо в першу картинку, посуваємо, що б все лягло – в результаті отримуємо потрібну нам фото. Нижче наведено дуже простий приклад цього дії. Ось і всі операції по вставці картинок.

Ссылка на основную публикацию