Як увійти в «Google Аккаунт» на Андроїд? – 3 способи

Найперше, що необхідно зробити – це створити свій аккаунт або зареєструвати обліковий запис Google. Виконати цю операцію можна за допомогою таких поширених додатків компанії, як Gmail, Google+, YouTube і ряду інших продуктів. Якщо у вас виникла помилка входу в обліковий запис Google на Андроїд, як прибрати її, ми і розглянемо в даній статті.

Додаємо аккаунт за допомогою Add Account

Щоб почати завантаження і покупку товарів в додатку Play Store, вам необхідно додати профіль Гугл на свій пристрій. Для цього необхідно виконати наступні дії, які також дозволяють додати кілька акаунтів на свій пристрій.

Додайте одну або кілька облікових записів

 • Якщо ви ще цього не зробили, налаштуйте профіль.
 • Відкрийте програму «Налаштування пристрою».
 • Натисніть «Облікові записи», а потім «Додайте обліковий запис».
 • Дотримуйтесь інструкцій на табло смартфона.
 • При необхідності повторіть кроки для додавання декількох учеток.

Якщо необхідно увійти в обліковий запис Google, що робити на Андроїд в такому випадку, читайте нижче. Далі розглянемо більш докладно 3 основні методи, що дозволяють увійти в Гугл аккаунт на Android.

Спосіб 1. Зміна і додавання вхідних даних для синхронізації

 • Відкрийте «Налаштування» пристрою. Зміна форми реєстрації Гугл дійсно неможливо, так як всі існуючі учеткі, пов’язані з системою, постійно синхронізуються. Однак можна вибрати, яка саме реєстрація повинна синхронізуватися з Android. Знайдіть значок шестерінки на головному екрані або в додатку та натисніть його, щоб відкрити меню «Налаштування».
 • Перейдіть вниз і знайдіть «Облікові записи». Залежно від телефону, це може бути заголовок зі списком профілів, пов’язаних зі смартфоном. В інших випадках викличте меню опцій для отримання додаткової інформації.
 • Виберіть «Google» зі списку. Потім на екрані відобразяться всі діючі профілі, які ви пов’язали з мобілкою.
 • Виберіть учетку, яку потрібно синхронізувати з вашим пристроєм. На екрані відобразиться список параметрів, які можуть бути синхронізовані, такі як дані додатки, календар, контакти і т.д. Праворуч від цих параметрів встановлені прапорці опцій, які ви хочете синхронізувати з поточним профілем. Якщо ви хочете синхронізувати всі параметри, просто тапніте «Синхронізувати зараз» в нижній частині монітора.
 • Вимкніть всі інші профілі. Якщо ви хочете, щоб пристрій синхронізувати тільки з обраної учеткой, можна відключити можливості синхронізації інших профілей.Вернітесь в список профілів Гугл і торкніться позиції, яку хочете відключити. Зніміть всі параметри синхронізації Google, щоб відключити його. Повторіть цю операцію для всіх інших акаунтів.
 • Додайте новий акк Гугл, який хочете використовувати. На дисплеї «Налаштування облікового запису” торкніться «+ Додати обліковий запис”, а потім виберіть «Google». На наступному екрані виберіть «Існуючий» або «Створити».

Якщо ви вибрали «Існуючі», введіть адресу електронної пошти і пароль облікового запису, а потім натисніть стрілку праворуч внизу. Зачекайте, поки учетка увійде в систему, а потім натисніть «ОК». Налаштуйте платіжну інформацію, якщо хочете (або пропустіть її), а потім виберіть, які параметри синхронізації потрібно виконати.

Зверніть увагу

Якщо вибрати «Створити», з’явиться екран, де потрібно ввести своє ім’я і прізвище. Заповніть деталі і натисніть стрілку далі. Введіть ідентифікатор електронної пошти та перейдіть до наступного екрану. Створіть пароль і підтвердіть його, щоб завершити процес входу.

Спосіб 2. Як увійти в Плей Маркет на Андроїд з допомогою Google?

Чи використовуєте Ви кілька акаунтів гугл?

Так, не хочу що б всі сервіси були прив’язані до одного і того ж аккаунту

Ні, навіщо мати купу акаунтів коли все може бути на одному

Свій варіант в коментарях

 • Запустіть Google Play, стандартний значок на головному екрані або в головному меню.
 • Натисніть значок «бар» (3 смужки) в лівому верхньому кутку екрану, це відкриє меню Play Store. Він також відобразить зображення профілю, ім’я та адреса Gmail, в якій зареєстрований магазин.
 • Перегляньте різні варіанти входу. Натисніть стрілку вниз праворуч від адреси Gmail. Список міток, пов’язаних з пристроєм, відобразиться у вигляді висувного меню. Щоб необхідний аккаунт з’явився саме тут, його необхідно спочатку додати через Налаштування (крок 6 Способу 1).
 • Торкніться «Вхід». Будь-які завантаження і покупки в Google Play після цього тепер будуть збережені в обраній сітці.

Спосіб 3. Гугл аккаунт вхід на Андроїд з допомогою Gmail

 • Запустіть app Gmail. Знайдіть значок програми Gmail на головному екрані або в меню додатків (конверт з буквою «G» в ньому). Натисніть, щоб відкрити.
 • Натисніть значок «бар» в лівому верхньому кутку екрану, після чого відкриється висувне меню програми. У першому розділі меню перераховані всі акки, пов’язані з вашим пристроєм Android.
 • Натисніть на поточну учетку, яку хочете використовувати для програми Gmail. Якщо акк відсутня синхронізація, натисніть «Синхронізувати зараз», щоб Gmail синхронізувати електронні листи з даною учеткой. Процедура може зайняти деякий час, в залежності від основного обсягу листів, які програма повинна синхронізувати.

Як увійти в обліковий запис гугл на Андроїд?

Всі продукти компанії Гугл, включаючи Пошук, YouTube, Диск, Gmail і т.д., використовують єдину систему входу. Сама суть запуску входу в систему – дуже складний процес, але на практиці не вимагає значних зусиль. Однак при цьому дуже важко інтеграція функцій між продуктами (наприклад, дозволяючи платною підпискою на YouTube підтверджувати платну підписку на Play Музику і навпаки).

Однак, незважаючи на те, що для входу на YouTube потрібно учетка гугла, ви можете створити кілька різних реєстрацій, якщо не хочете пов’язувати свої ідентифікаційні дані YouTube і дані користувача з іншими ідентифікаторами, які ви використовуєте для інших продуктів.

буде корисним

Якщо ви створюєте кілька учеток, можна використовувати функцію для різних профілів Chrome легко перемикатися між обліковими записами без постійного вимикання або повторного входу в систему на своїх облікових записах. Також можливо здійснити вхід в одному вікні браузера одночасно в кілька облікових записів. Але тут може виникнути невелика складність: такий режим множинного входу не працює досить коректно при підтримці окремих профілів браузера.

Технічно, якщо не можу увійти в обліковий запис гугл на андроїд, можна просто підписатися на YouTube через Internet Explorer і не використовувати будь-які інші учеткі. Однак, оскільки YouTube належить Google, ви як і раніше будете мати діючий рахунок у даній мережі. Від цього ніяк не втекти.

Ссылка на основную публикацию