Як в city car driving дізнатися версію гри

Привіт шановний відвідувач! Якщо у вас виникло питання, про те яка версія city car driving встановлена ​​на вашому комп’ютері, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, про те, як подивитися версію гри city car driving.

Дізнатися версію гри можна кількома способами, давайте кожен з них розглянемо.
Перший спосіб – на своєму комп’ютері або ноутбуці відкриваємо папку в якій у вас встановлена ​​city car driving і переходимо в кореневу папку гри.
Для цього відкриваємо локальний диск і папку в якій у вас встановлені гри відкриваємо папку city car driving, далі відкриваємо папку «Bin», після чого відкриваємо папку «win 32», в якій вам потрібно буде знайти файл «Starter», один раз натиснути праву кнопку миші з даного файлу, вибрати пункт властивості, далі вибрати вкладку «Докладно», в якій ви і побачите встановлену версію гри.
Зверніть увагу: якщо у вас гра встановлена ​​в стиме, то вам потрібно відкрити локальний диск в якому установлено стим і переходимо в папку «Steam».

Далі знаходимо і відкриваємо папку «steamapps».

У папці «steamapps» переходимо в папку «common».

У папці «common», ви побачите всі встановлені гри від програми steam, тепер нам залишається відкрити папку «City car driving».

Далі відкриваємо папку «win32».

Після чого ви потрапите в директорію з файлами, в цій папки знаходимо файл «Starter», потім один раз натискаємо з цього файлу лівою кнопкою миші, після чого не відводячи курсора миші від файлу натискаємо праву кнопку миші, в контекстному меню вибираємо пункт «Властивості ».

Після всіх виконаних дій, у вас відкриється віконце «Властивість гри», в цьому віконці вибираємо вкладку «Докладно», в рядку «Версія продукту» буде вказана інформація про встановлену версії гри.
Другий спосіб дізнатися версію гри – найпростіший, просто на своєму комп’ютері запускаємо гру і чекаємо поки гра завантажиться.

Після того як завантажиться меню гри, в самому низу екрану, ви побачите вашу встановлену версію гри, в моєму випадку встановлена ​​версія гри 1.5.5.3

На цьому все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сторінках сайту computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию