Як в city car driving їздити на автоматі

Привіт шановний відвідувач! З цієї інструкції, ви дізнаєтеся, як їздити на автоматі в city car driving, також дізнаєтеся, як включити задню швидкість на автоматі, в даній грі коробка автомат дуже реалістична з реальною коробкою, розробники постаралися.

Коробка автомат в грі ситі кар драйвинг позначена буквами «P» «R» «N» «D» «1» «2» «3».
Буква «Р» – при установки коробки в це положення всі провідні колеса блокуються – паркувальна блокування.
Буква «R» – при включенні даної передачі включається задній хід автомобіля.
Буква «N» – при включенні даної передачі включається нейтральна передача, включається при короткочасної зупинки машини.
Буква «D» – при включенні даної передачі включається рух автомобіля в перед.
Цифра «1» – дана передача включається при важких підйомів і спусків.
Цифра «2» – при включенні даної передачі коробка автомат буде використовувати тільки першу і другу передачу.
Цифра «3» – при включенні даної передачі коробка автомат буде використовувати першу, другу і третю передачу, не використовуючи четверту передачу, а при включенні в положення «D», коробка автомат буде використовувати всі передачі.
І так щоб почати рух в грі ситі кар драйвинг, нам потрібно завести автомобіль натиснувши латинську клавішу «E», потім включити ближнє світло фар, клавішею «L», далі пристебнути ремінь безпеки клавішею «B», зняти гальмо стоянки натиснувши клавішу пробіл, включити поворотник, поворотники включаються клавішами «Б» і «Ю».

Після чого ми можемо зробити рух, для цього натискаємо і тримаємо гальмо, на клавіатурі клавіша стрілки вниз «↓», потім натискаємо кілька разів клавішу «W», поки коробка не встановиться в режим «D», після чого відпускаємо гальмо і машина сама почне їхати вперед, щоб збільшити швидкість натискаємо газ клавіша стрілки вгору «↑».

Щоб зупинити машину на деякий час, повністю зупиняємо машину, потім утримуємо клавішу гальма і натискаємо кнопку «S», встановлюємо передачу в нейтральній положення, після автомобіль буде стояти на місці.
Тепер давайте розглянемо, як в включити задню передачу на автоматі.

Щоб включити задню передачу, натискаємо і утримуємо клавішу гальма, потім натискаємо кілька разів клавішу «S», поки коробка передач не встановиться в положення «R», після чого відпускаємо клавішу гальма, якщо у вас є кермо з педалями, то відпускаємо педаль гальма, після чого машина почне рухатися назад.
Щоб знову включити передню передачу, натискаємо кнопку гальма і натискаємо кнопку «W» встановивши положення «D», відпускаємо гальмо, після чого машина почне рухатися в перед.

На цьому я інструкцію закінчую, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию