Як в geforce experience відключити оптимізацію ігор

Привіт шановний відвідувач! Якщо у вас виникло питання на тему про те, як в geforce experience відключити оптимізацію ігор, то ви можете ознайомитися з інструкцією, в яка допоможе вам відключити оптимізацію ігор в програмі geforce experience.

Після установки будь-якої гри, програма автоматично додасть гру в geforce experience і самостійно включить оптимізацію гри, щоб відключити опцію автоматичної оптимізації все подальших встановлюваних ігор, вам потрібно буде в програмі geforce experience виконати наступні дії:
І так наводимо курсор миші на кнопку з малюнком шестерінки (Налаштування) і один раз натискаємо ліву кнопку миші.

В наступному кроці у вас відкриється сторінка додаткових налаштувань, на даній сторінці натискаємо на пункт «ІГРИ», потім в правій частині програми прибираємо галочку біля рядка «Автоматично оптимізувати недавно додані ігри».

Після того як ви приберете галочку з пункту «Автоматично оптимізувати недавно додані ігри», натискаємо на посилання «ГОЛОВНА», після чого ви потрапите на головну сторінку з усіма доданими іграми.

Якщо ж у вас гра вже оптимізована, і ви хочете відключити оптимізацію і повернути колишні налаштування графіки, які були раніше, то вам потрібно буде вибрати ту гру, в якій, ви хочете відключити оптимізацію.
Для прикладу я на своєму комп’ютері виберу гру FARCRY, і відключу оптимізацію гри.

Коли ви оберете гру, ви побачите рядок, що гра оптимізована, а поруч з цим рядком буде відображена галочка з селеном гуртком.
Щоб відключити оптимізацію даної гри, нам потрібно натиснути на кнопку «ВІДНОВЛЕННЯ».

Коли ви натиснете на кнопку «Відновлення», оптимізація для даної гри буде відключена, а в стовпці «ТЕКУЩАЯ» ви побачите налаштування графіки, які зараз використовуються для даної гри.
У стовпці «Оптимальні» програма geforce experience буде пропонувати настройки з ходячи з потужності вашого комп’ютера.
Ось таким ось чином можна відкотити оптимальні настройки і повернути до початкового значення гри, які використовувалися до оптимізації.

На цьому я інструкцію буду закінчувати, всім поки до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию