Як в гта 4 включити поворотник

Якщо у вас раптом виникло питання, на тему, про те, як в gta 4 включити поворотник, то вам тоді сюди, з цієї докладної і покрокової інструкції, ви дізнаєтеся який мод потрібно встановити для гри в gta 4, щоб при їзді на машині працювали поворотники.

І так щоб ми в грі гта 4 могли включати поворотники, нам потрібно буде встановити спеціальний мод Indicator lights.
Якщо у вас даного мода нету, то ви можете скачати мод Indicator lights за наступним посиланням www.gta4-mods.com/script/indicator-lights-script-v1-f15265
Після того як ви скачаєте мод на свій комп’ютер, то ви побачите цей мод в архіві, так як всі моди і скрипти для gta заархівовані програмою WinRAR.
І так щоб продовжити і встановити мод Indicator lights, вам потрібно буде навести курсор миші архів з модом і два рази натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється архів з модом, де вам потрібно буде перейти в папку, в якій зберігається мод.

Далі нам потрібно буде виділити два файли папку «Script» і файл «AdvensedHook.dll», після чого нам потрібно буде скопіювати виділені файли, для цього натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + C
Коли ви натиснете комбінацію клавіш Ctrl + C, виділені вами файли будуть скопійовані в буфер обміну на вашому жорсткому диску.
Далі нам потрібно буде на своєму комп’ютері відкрити локальний диск, в якому у вас встановлена ​​гра gta 4 і вставити скопійовані нами файли, в нашому випадку це папка «Script» і файл «AdvensedHook.dll».
Зверніть увагу: якщо у вашій грі вже присутній файл «AdvensedHook.dll», то даний файл копіювати не обов’язково.

І так переходимо в папку з грою gta 4 і натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + V після чого в папку з грою будуть скопійовані папка «Script» і файл «AdvensedHook.dll».
Тепер нам потрібно буде зайти в папку «Script», для цього наводимо курсор миші на папку «Script» і два рази натискаємо ліву кнопку миші.

Після чого ви потрапите в папку, в якій ви побачите файл Indicator.ini, ось цей файл нам потрібно буде відкрити в текстовому документі, там ми зможемо налаштувати клавіші для включення поворотников.
І так наводимо курсор миші на файл Indicator.ini і два рази натискаємо ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється текстовий документ, де ви зможете відредагувати клавіші управління.
І так в пункті «KEYMAP», ви можете встановити клавіші під зручне вами управління.
Навпаки пункту Left включається поворотник вліво.
Навпаки пункту right включається правий поворонтік.
Навпаки пункту Hazards в автомобілі включаються аварійки.
Навпаки пункту permanent включаються всі поворотники, але не блимають.

І так для більш зручних кнопок управління поворотниками давайте призначимо, лівий поворотник клавішею Q, а правий поворотник призначимо клавішею англійської клавішею E.
Після того як ви вказали дані клавіші вам залишається зберегти файл настройок, для цього натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + S, після чого файл буде збережений і вам залишиться закрити текстовий документ і перевірити, що у нас вийшло.
І так на своєму комп’ютері запускаємо gta 4 і сідаємо в машину, щоб перевірити скрипт на працездатність.
Зверніть увагу: цей мод повротніков для gta 4 працює тільки на останній версії англійської версії патча 1.0.7.0, також на англійську версію патча можна встановити русифікатор.
Якщо у вас ще не встановлений патч версії 1.0.7.0, то ви можете переглянути інструкцію, про те, як встановити патч для ДТА 4.

І так після того як ви сіли в машину, вам залишається включити лівий або правий поворотник, в нашому випадку це клавіші Q і E.
Для прикладу я включу правий поворотник, натиснувши на клавішу E.
Як бачимо, у нас активізувався правий поворотник.

Також ззаду машини буде включений поворотник.

Якщо ми натиснемо на клавішу U, то в грі gta 4 у нас буде включена аварійка.
При натисканні клавіші I будуть включені всі поворотники на машині, але блимати вони не будуть.
Тепер ви зможете грати в gta 4 з поворотниками.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию