Як в інстаграмме зробити історію: покрокова інструкція

Уже, напевно, ні залишилося не однієї людини, яка б не знала, що таке інстаграмм. Мільйони користувачів по всьому світу викладати фотографії і розповідають про своє життя. Чому ж ресурс такий популярний? На мій погляд, відповідь проста: доступність технології, зручність інтерфейсу і великий функціонал.

Додаток постійно оновлюється і з’являються нові способи ділитися цікавим з оточуючими. Наприклад, можна ділитися stories. Що це таке і як в інстаграмме зробити історію розберемо докладно.

Що таке історії?

Історії – це можливість викласти будь-яке фото або відео, яке не буде доступний широкому в загальній стрічці, але його побачать всі користувачі. Зберігатися це справа всього лише 24 години.

Використовується, як правило, щоб поділитися якимось наглядом.

ПОРАДА! Я, найчастіше, викладаю короткі смішні ролики (на відео встановлено обмеження в 15 секунд). Звичайні моменти з життя, які мені здаються забавними. Багато ж за допомогою даної функції діляться думками, публікують короткі вірші і т.д. Загалом, варіативність величезна.

Але навіщо ця функція взагалі? Адже все це можна викладати в стрічку. Справа в тому, що, на думку розробників, це зручний спосіб ділитися чимось скороминущим. Не потрібно щось обробляти або використовувати фільтри. Тут можна бути максимально відкритим. Ну і далеко не завжди хочеться захаращувати стрічку середньої якості фото, але похвалитися все одно полювання.

Покрокова інструкція по створенню історії

Викласти історію досить легко. Для цього досить зробити пару простих дій:

  1. Щоб додати Сторіс досить натиснути на іконку, розташовану у верхньому лівому кутку. Там буде зображена аватарка з написом «ваші історії».
  2. Відкриється камера. Двічі торкнувшись можна переключатися з фронтальним на задню. Для публікації досить зробити будь-яке фото.
  3. Якщо хочете викласти щось з раніше зроблених фотознімків / відео, достатньо натиснути на іконку зліва внизу. Там буде зображена остання збережена на телефоні запис. Відкриється галерея, і з’явиться можливість вибрати будь-яку фотографію.
  4. Зроблене фото можна всіляко видозмінювати. Іконки зверху відповідають за додавання смайликів, стікерів та інших додаткових елементів.
  5. Для додавання напису досить просто натиснути на екран. З’явиться спеціальне поле, в якому можете написати все, що душа забажає. Змінити розмір шрифту можна за допомогою коліщатка зліва. Колір змінюється за допомогою палітри внизу екрану.
  6. Напис можна переміщати по екрану своїми пальцями. Розташувати її можна абсолютно в будь-якому місці.
  7. Для публікації досить натиснути клавішу «Одержувач». Відкриється спеціальне вікно. Якщо хочете, щоб історію бачили все, тисніть «Поділитися» поруч з вашої авой. Також можна відправити історію певній людині, натиснувши ту ж клавішу, розташовану поруч з ніком цікавить користувача.
  8. Вітаємо! Фото опубліковано і їм можуть милуватися абсолютно все.

висновок

Як ми бачимо, робити історії в інстаграмм просто.

Ссылка на основную публикацию