Як в інстаграмме зробити репост історії: докладна інструкція

Найчастіше користувачі неправильно розуміють значення окремих термінів. Особливо це стосується таких речей, як «перепост» і «репост». Розглядаємо як в інстаграмме зробити репост історії і чим це дія відрізняється від перепис.

різниця термінів

Забавно визнати, що така різниця існує лише в країнах СНД. В англійській мові використовується єдиний термін «repost», тобто «повторення повідомлення». А ось в російській мові є невелика відмінність в значенні зазначених слів:

Репост. Пряме копіювання чужого повідомлення із зазначенням автора і відсутністю будь-яких змін в зазначеному тексті, а також при відсутності коментарів з боку репостящего. Тобто в кінцевому підсумку залишається тільки початкове повідомлення і посилання на автора опубліковані користувачем.

Перепост. Включає в себе реакцію на прочитане / побачене. Мається на увазі, що повідомлення є самостійним, і не обов’язково містить посилання на першоджерело, що викликав зазначену реакцію.

Власне, тільки в рунеті дані відмінності і можуть грати будь-яку роль. Весь інший світ «чеше під одну гребінку» використовуючи термін «репост».

Важливо! Слід мати на увазі, що розглянутий термін «перепост» за певних умов може стати причиною скандалу. Так, наприклад, співтовариство reddit дуже ревно ставиться до інтелектуальної власності своїх членів і видаляти авторство при цитуванні загрожує скандалами!

робимо репост

Отже, в Instagramможно репоста окремі публікації. При цьому ніяких обмежень на дану діяльність не накладається. З історіями ситуація складніша. Користувач може обмежити можливість проводити репости своїх історій і тоді кнопка «поділитися» відсутній на його сторінці. Якщо ж кнопка присутня, то можна піти таким шляхом:

  1. Відкрити історію користувача.
  2. Вибрати кнопку «поділитися».
  3. Натиснути «додати публікацію в вашу історію».
  4. Готово.

Процедура проста, але вона не можлива, якщо користувачем обмежений доступ до його історіям. І, цілком ймовірно, що при перегляді кнопка поділитися відсутня.

Порада! Роблячи репост не намагайтеся змінити вихідну публікацію. В такому випадку ваша реакція буде виглядати недоречною або дивною. Краще залишити запис у тому вигляді, в якому вона подана автором.

Ссылка на основную публикацию