Як в майнкрафт знайти село

Багато користувач гри майнкрафт задають мені питання на тему, про те, як знаходити села в майнкрафт, тому я вирішив написати докладну і покрокову інструкцію, про те, як в майнкрафт знайти село.

Якщо ви ще не знаєте як швидко і легко знайти село в майнкрафт, то ви можете приступити до перегляду інструкції.
І так щоб швидко відшукати село в майнкрафт, вам знадобиться спеціальна програма, amidst, за допомогою даної програми ви зможете знаходити села в майнкрафт.
Щоб завантажити admist, вам потрібно буде в панелі адреси ввести і перейти за наступним посиланням github.com/skiphs/AMIDST/releases
Після чого на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви зможете скачати програму amidst.
І так знаходимо версію програми AMIDST 3.5.exe і викачуємо дану програму.

Після того як ви скачаєте програму amidst, вам потрібно буде навести курсор миші на дану програму і два рази натиснути ліву кнопку миші.

Після чого на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому вам потрібно буде залишити значення «Default», тобто вибрати версію, і натиснути на кнопку «Okay».

Після того як ви натиснете на кнопку «Okay», на вашому комп’ютері відкриється програма Amidst, а також можемо відкритися віконце оновленні програми, оновлювати програму ми не будемо і натиснемо на кнопку «No».

Після чого ви зможете скористатися програмою amidst.
І так наводимо курсор миші на вкладку «File» і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого відкриється додаткове меню, в якому вам потрібно буде навести курсор миші на пункт «New», потім відкриється ще одне меню, в якому вам потрібно буде вибрати пункт «From file or folder».

Коли ви оберете пункт «From file or folder», на вашому комп’ютері відкриється провідник windows, в якому ви побачите папки з створеними вами картами.
У провіднику windows вам потрібно буде вибрати ту карту, в якій ви граєте.
Для прикладу я виберу створену карту «New» і натисну на кнопку «Open».

Після того як ви оберете свій профіль і натиснете на кнопку «Open», на вашому комп’ютері відкриється розділ в якому вам потрібно буде навести курсор миші на файл «livel.dat» і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого даний файл буде виділений і вам залишається натиснути на кнопку «Open».

Коли ви оберете файл «livel.dat» і натиснете на кнопку «Open», на вашому комп’ютері відкриється карта майнкрафт, в якій ви побачите розташування свого гравця і села, в які ви тепер зможете потрапити дуже швидко.
Дану карту можна збільшити, зменшити в масштабі, а також ви зможете перемістити карту вгору вниз і вправо.
Щоб переміщати карту, вам потрібно в будь-якому помсти карти натиснути ліву кнопку миші і, не відпускаючи ліву кнопку миші, перетаскуєте мишку в потрібну вам сторону, після чого ваша карта буде переміщатися.
Щоб збільшити і зменшити масштаб карти вам потрібно буде прокрутити коліщатко миші вгору або вниз, після чого масштаб карти буде змінюватися.

І так давайте збільшимо карту якомога ближче, прокрутивши коліщатка миші вгору.
Тепер знайдемо одну з найближчих сіл від гравця, в яку ми зможемо швидко дійти, для цього наводимо курсор миші на одну з найбільш ближніх сіл і один раз натискаємо ліву кнопку миші.
Коли ви оберете одну з сіл, в програмі amidst в верхньому лівому кутку будуть вказані координати села в моєму випадку це -256 і 240.
Ці координати обов’язково нам знадобляться в пошуки села в майнкрафт.
Після того як ви запишіть координати на листочок, ви можете закрити програму і приступити до пошуку села.

І так на своєму комп’ютері запускаємо гру майнкрафт.
Щоб почати пошуки села нам потрібно дізнатися свої кординат місцезнаходження.
Щоб дізнатися свої кординат місцезнаходження вам потрібно на своїй клавіатурі натиснути клавішу F3.
Коли ви натиснете клавішу F3, в майнкрафт відкриється інформація, в якій ви можете дізнатися свої координати местонохожденія.
В рядку x: буде вказана кординат вашого місця розташування, ось в цьому пункті вам потрібно буде піти в ту сторону щоб кординат почали змінюватися в напрямку села, в травнем випадку це -256.
Тобто в пункті x: нам потрібно досягти кординат -256.
В рядку z: мені потрібно буде досягти кординат 240.
І так вирушаємо в дорогу.

координати рядка z: досягли потрібного значення 243 і в рядку x: джостігло значення -104 тепер мені залишається йти прямо щоб досягти села.

Після того як в рядку x: моє значення координат стало -173 я увидил в дали село майнкрафт.

Коли я досяг координат x: -256 z: 240 я опинився в центрі села.
За допомогою програми amidst на пошуки села у мене пішло кілька хвилин.
Ось таким ось простим способом можна швидко і легко знайти село в майнкрафт.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию