Як в need for speed payback змінити роздільну здатність екрана

Привіт шановний відвідувач! Якщо у вас виникли проблеми з дозволом екрану в грі need for speed payback, то ви можете подивитися інструкцію, про те, як змінити роздільну здатність екрана, не входячи в гру.

У цій інструкція я розповім два способи зміни дозволу екрану в грі need for speed payback.
У першому способі я розповім вам як поміняти дозвіл екрана не входячи в гру, а в другому способі ви дізнаєтеся як змінити змінити дозвіл екрана в самій грі.
Почнемо з першого способу – на робочому столі виндовс відкриваємо ярлик мій комп’ютер, потім в провіднику windows нам потрібно відкрити папку «Документи» (Мої документи).

Після чого на вашому ПК відкриється папка з документами, де нам потрібно знайти і відкрити папку «Need for Speed ​​(TM)» Payback ».

У наступному кроці ви побачите п’ять папок нам потрібно відкрити папку «settings».

У папці, «settings» наводимо курсор миші на файл «PROFILEOPTIONS_profile» і один раз натиснути ліву кнопку миші, потім не зводячи курсор миші натиснути праву кнопку миші і вибрати пункт «Edit with Notepad + +».
Якщо у вас не встановлено Notepad плюс то ви можете собі завантажити дану програму з офіційного сайту notepad-plus-plus.org.
Встановити Notepad дуже просто.
Також можна вибрати пункт “Відкрити за допомогою» і вибрати відкрити за допомогою блокнота.
Але найкраще використовувати Notepad дуже легко зрозуміло і все буде набагато швидше ніж через текстовий блокнот.

Після того як ви відкриєте файл через Notepad, нам потрібно буде знайти два рядки GstRender.ResolutionHeight і GstRender.ResolutionWidth в них буде стояти дозвіл екрана.
У рядку GstRender.ResolutionWidth встановлюємо дозвіл екрана по горизонталі.
У рядку GstRender.ResolutionHeight ставимо дозвіл екрана по ширині вашого екрану.

Для прикладу я встановлю дозвіл екрана 1024х768.
У прикладі це буде виглядати ось так GstRender.ResolutionHeight 768 GstRender.ResolutionWidth тисячі двадцять чотири.
Для монітора з роздільною здатністю 1280х1024 буде виглядати ось так GstRender.ResolutionHeight 1024 GstRender.ResolutionWidth 1280.
Для монітора з роздільною здатністю 1366х768 буде виглядати ось так GstRender.ResolutionHeight 768 GstRender.ResolutionWidth тисяча триста шістьдесят шість.
Для монітора з роздільною здатністю 1600х1200 буде виглядати ось так GstRender.ResolutionHeight 1200 GstRender.ResolutionWidth 1600.
Для монітора з роздільною здатністю 1440х900 буде виглядати ось так GstRender.ResolutionHeight 900 GstRender.ResolutionWidth 1440.
І так далі.
Після того як ви встановили свій дозвіл екрана нам потрібно зберегти цей файл.

Щоб зберегти наші дії, нам потрібно вибрати пункт «Файл», в меню вибрати пункт «Зберегти» або для швидкого збереження натискаємо комбінацію клавіш Ctrl + S.
Після всіх виконаних дій дозвіл для гри need for speed payback буде змінено.

Тепер розглянемо другий спосіб зміни дозволу в самій грі.
Запускаємо і завантажуємо гру, потім в самій грі натискаємо кнопку меню – це клавіша «Tab», яка знаходиться поруч із клавішею Caps Lock.
Після чого відкриється меню гри, клавішами стрілок вліво і вправо вибираємо рядок «Налаштування» і натискаємо кнопку «Enter».

Далі у вас відкриється меню налаштувань, де вам потрібно буде клавішами «Q» і «E» вибрати пункт «ГРАФІКА», після чого навпроти рядка «ДОЗВІЛ ЕКРАНУ» ви можете встановити потрібно вам дозвіл.

Після того як ви вибрали потрібний вам дозвіл, вам залишиться натиснути на клавішу «Esc».

Після того як ви натиснете клавішу Esc, нам потрібно буде зберегти обраний нами дозвіл екрана, для цього натискаємо на кнопку «ТАК».

І в останньому кроці вам потрібно буде протягом 15 секунд підтвердити зміну дозволу натиснувши на кнопку «ТАК».
Якщо ви протягом 15 секунд натиснете на кнопку «ТАК» дозвіл екрану не буде змінено.

На цьому я буду закінчувати цю інструкцію, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию