Як в новій версії скайпу додати контакт

Всім доброго дня! Якщо у вас виникло питання на тему, про те, як в новій версії скайпу додати контакт, то ви можете ознайомитися з докладною і покроковою інструкцією, в якій я докладна і покроково розкажу вам як в скайпі додати новий контакт.

Щоб додати новий контакт в скайпі, вам потрібно буде спочатку скористатися пошуком в довідковій в скайпі, знайти і додати новий контакт в скайпі можна наступним способом вказати «Ім’я і Прізвище», за допомогою електронної пошти, логіна скайпу і номера телефону, зараз я розповім і поясню, як знайти і додати в контакт своїх близьких, друзів і знайомих.
І так відкриваємо програму скайп, далі в програмі скайп вам потрібно один раз натиснути в поле вікна «Пошук в Скайпі».

Далі у вас трохи нижче пошуку з’явиться п’ять вкладок «Все» «Люди» «Повідомлення» «Групи» та «Боти», нам потрібно вибрати пункт «люди», Потім у віконці пошуку вписати ім’я і прізвище вашого знайомого чи друга, після чого трохи нижче відобразиться інформація про знайдений людині, але таких людей може бути дуже багато і шукати по такому методу важкувато, та й сама людина якого ви шукаєте може вказати своє ім’я та прізвище по-іншому або зовсім коротко, що скайп вам не дасть результату.
Найточнішим пошуку потрібного вам людини в скайпі це пошук по номеру телефону, по email і логіну, давайте розглянемо кожен пошук по окремо.

Пошук контакту в скайпі за логіном.
Якщо ви не знаєте логін вашого знайомого, попросіть його вам сказати, після чого в віконці пошуку вводимо логін вашого знайомого, після чого трохи ніжу ви побачите знайдений контакт користувача, і він буде один, тепер ви зможете додати контакт в свої контакти скайпу, про те як додати контакт я розповім вам трохи нижче а поки розглянемо пошук контакту через телефон користувача.

І так в віконці пошуку вводимо номер телефону вашого друга, родича або знайомого, після того як ви в віконці пошуку введете номер телефону вашого знайомого, то трохи нижче відобразиться потрібний вам контакт.
Якщо ви вкажете номер телефону, а в довіднику скайпу не приймете інформація про такий користувача, то тоді тут дві причини, користувач зареєструвався без вказівки свого телефону або користувач при реєстрації вказав номер телефону інший і третє користувач взагалі не зареєстрований.
Зверніть увагу: Номер телефону потрібно вказувати з цифри 7, якщо ви будите вказувати номер телефону з цифри 8, то в результаті пошуку ви нічого не знайдете.

І останні пошук контакту в скайпі через Поштова скринька (Email).
І так щоб скористатися пошуком по поштової скриньки, вам потрібно буде в полі пошуку ввести адресу пошти потрібного вам людини, якщо ви не знаєте яку пошту вказав ваш знайомий, то запитайте у нього його email, після у вікні пошуку вводите email контакту і ви побачите контакт .
Все, все способи з пошуку в довідковій скайпу я розповів, тепер давайте приступимо до додавання знайденого людини в наші контакти.

І так після того як ви знайшли потрібного вам людини, вам потрібно буде навести курсор миші на знайденого вам людини і один раз натиснути правою кнопкою миші, в меню, що розкрилося вибрати пункт «переглянути профіль».

Після того як ви оберете пункт продивитися профіль в програмі скайп відкриється віконце «Профіль», у вікні профілю, вам потрібно буде відпустити скролінг до самого низу, де вам потрібно буде натиснути на кнопку «Додати контакт».

Після того як ви натиснете на кнопку «Додати контакт», контакт буде додано до ваші контакти, тепер давайте подивимося наш доданий тільки, що контакт, для цього закриваємо віконце профілю натиснувши на кнопку хрестика.

Далі у вікні пошуку натискаємо на кнопку «хрестик», після чого вікно пошуку буде закрито.

І останній крок в головному віконці програми скайп натискаємо на кнопку «Контакти», Після чого у вас відкриється список всіх контактів, які присутні у вашій книзі контактів, як бачимо доданий нами контакт успішно доданий в наші контакти, тепер ви можете написати повідомлення контакту, додати його в друзі ділитися з ним фотографіями, відеофайлами та багатьом іншим.
Все, тепер ви знаєте як в новій версії скайпу додати контакт в скайп.

Начебто все я вам розповів, якщо у вас залишилися питання або побажання залишайте їх у коментарях або пишіть нам на пошту, на цьому у мене все всім поки до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию