Як в pes налаштувати управління клавіатурою

Якщо ви ще не знаєте, як змінити управління клавіатурою в грі Pro Evolution Soccer 2014 року, то вам тоді сюди, з цієї інструкції ви дізнаєтеся, як в pes 2014 налаштувати управління клавіатурою.

І так щоб налаштувати управління клавіатурою в грі Pro Evolution Soccer 2014 року, вам потрібно на своєму комп’ютері відкрити локальний диск і папку, в якій розташована встановлена ​​гра.
Коли ви перейдете в папку, то вам потрібно буде навести курсор миші на файл «settings» і два рази натиснути ліву кнопку миші.

Потім на вашому комп’ютері відкриється віконце «Параметри», в якому вам потрібно буде вибрати вкладку «Клавіатура», в якій ви і зможете змінити налаштування клавіатури.
Зверніть увагу: в грі Pro Evolution Soccer 2014 управління клавіатурою за умовчанням виставлено, так що удари, управління гравцем ускладнює гру в pes 2014.
Тому ми зараз розглянемо, які кнопки потрібно буде встановити для нашої гри.

І так наводимо навпаки кнопки «X», наводимо курсор миші на букву «A» і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого відкриється віконце з повідомленням, про перепризначення даної кнопки, щоб змінити цю клавішу, вам потрібно натиснути на англійську клавішу D.

Далі напроти пункту «A», ми змінимо клавішу «X», за допомогою якої проводиться пас, дану кнопку ми змінимо на англійську клавішу S, для цього наводимо курсор миші на клавішу «X» і один раз натискаємо ліву кнопку миші.
Після чого відкриється віконце для перепризначення клавіші, щоб продовжити і змінити дану клавішу вам залишається натиснути на клавішу S.

Тепер нам потрібно напроти пункту «B» встановити кнопку, за допомогою, якої буде проводитися навіс.
Для цього навпроти пункту «B» наводимо курсор миші, на порожню кнопку і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого відкриється віконце для установки клавіші навісу, для цієї клавіші ми натискаємо англійську клавішу A.

Після чого настройка пасу, навісу і удару по воротах на нашій клавіатурі буде налаштована і нам залишається налаштувати управління гравцем в лівій частині кнопок num 8, num 4, num 2, num 6, на кнопки стрілок на клавіатурі ↑, ↓, →, ←.

Після того як ви поміняєте залишилися кнопки на клавіатурі, у вас повинно вийти наступні значення кнопок для pes 14.
Щоб зберегти змінені кнопки в Pro Evolution Soccer 2014 року, вам залишається натиснути на кнопку «OK».
Після чого ви зможете грати в футбол з налагодженою клавіатури.

На цьому у мене все, всім поки приємною вам гри, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию