Як в скайпі показати гру за допомогою програми GameOrganizer

Звичайно, більшості з нас комп’ютер разом з інтернетом потрібні, перш за все, для роботи. Втім, іноді хочеться «дати мізкам відпочити», і в такі моменти здорово допомагають переключитися різні ігри. Ні, звичайно, я не кажу про таких іграшках, як GTA, Tomb Raider і т.п., мова йде про що-небудь простіше.

У такі моменти зазвичай немає бажання шукати спеціальні сайти, на яких можна пограти онлайн або завантажити гру, хочеться тут і зараз. І я вас порадую, така можливість є, і подарувати її вам може не хто інша, як добре відома програма Skype. Здивовані? Давайте разом розбиратися з тим, як в скайпі показати гру.

GameOrganizer

Втім, я таки трохи злукавила: зайти на один сайт і одного разу завантажити один додаток вам все-таки доведеться, і зараз я поясню, чому. Справа в тому, що до версії Скайпу 5.3 в даній програмі було додаток ExtrasManager, яке і надавало користувачеві можливість пограти в онлайн-іграшки. На сьогоднішній день цей трюк не пройде, і якщо спробувати знову запустити цю програму, нічого не відбудеться.

Проте, вихід є. В онлайн-сервісі GameXN Go є програма GameOrganizer, яка все ж таки дозволяє насолоджуватися бажаними іграми. Вона пропонує всім бажаючим пограти як в одиночні гри, так і в групові, тобто, одночасно з декількома людьми.

Завантажити програму можна на офіційному сайті або ж на будь-якому іншому ресурсі всесвітньої павутини, але тоді перевірте чи встановлені антивірусні програми на ПК. Хочу зазначити, що установка не викличе у вас абсолютно ніяких труднощів, навіть якщо ви зовсім новачок. Виберіть шлях скачування і погодьтеся з умовами угоди.

Після того, як програма захитається, перезапустіть свій Скайп. Зробивши це, ви побачите запит від Skype, в якому вас попросять підтвердити дозвіл доступу GameOrganizer до скайпу. Зрозуміло, погодьтеся.

Як грати

Тепер ви можете приступати до процесу. Зауважу, що на вибір користувача пропонується досить багато різних іграшок на будь-який смак. Якщо ви захочете пограти, скажімо, з кимось із колег, виберіть їх у списку своїх контактів і вишліть пропозиції. Єдина умова – у них також повинен бути встановлений GameOrganizer. В іншому випадку ваш друг в запрошенні отримає посилання на скачування програми. Що ж, тепер питання, як грати в скайпі в ігри, для вас вирішене.

Я впевнена, що у вас легко і швидко вийде подружитися з вищеописаної програмою, і ваше дозвілля стане різноманітнішим.

Ссылка на основную публикацию