Як в steam поміняти клавішу скриншота

Багато користувачів персонального комп’ютера задають мені питання, про те, як в стім змінити клавішу скриншота, тому я вирішив написати докладну і покрокову інструкцію, про те, як в steam поміняти клавішу скриншота.

І так щоб в стім поміняти клавішу скриншота, вам потрібно буде на своєму комп’ютері виконати наступні дії:
Запускаємо програму steam, потім наводимо курсор миші на вкладку «Steam» і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого на вашому комп’ютері відкриється меню, в якому, вам потрібно буде вибрати пункт «Налаштування».

Коли ви виберете пункт «Налаштування», на вашому комп’ютері відкриється розділ налаштувань, в якому, вам потрібно буде навести курсор миші на пункт «В грі» і один раз натиснути ліву кнопку миші, після чого в програмі стим відкриється розділ налаштувань для все ваших загальних ігор, а також в даному пункті, ви і зможе змінити клавішу скриншота steam.
І так щоб змінити клавішу скриншота steam, вам потрібно буде в пункті «Швидкий доступ для скриншота», навести курсор миші на маленьку кнопку хрестика і один раз натиснути ліву кнопку миші.
За замовчуванням клавіша скриншота в стім встановлена ​​F12.

Після того як ви натиснете на кнопку хрестика, клавіша скриншота буде видалена, а в поле «Швидкий доступ для скриншота», буде написано «None».
Тепер, коли у нас написано None, ми можемо вказати іншу клавішу скриншота для стим.
Клавішею скриншота, ви можете вказати будь-яку клавішу на своїй клавіатурі.
Для прикладу я вкажу, встановлю дві клавіші Ctrl + F, для цього нам потрібно буде на своїй клавіатурі натиснути клавішу Ctrl і, не відпускаючи клавішу Ctrl натиснути клавішу F.
Також в програмі steam клавішею скриншота можна вказати клавіші F1, F2, F3, F4 і так далі.
Також в програмі steam клавішею скриншота можна вказати клавіші Shift + Q, Shift + B, і так далі.
Також в програмі стим можна встановити наступні клавіші скриншота Alt + R, Alt + V, Alt + I, Alt + L, Alt + F, і так далі.

Після того як ви натиснете потрібні клавіші на своїй клавіатурі, в поле «Швидкий доступ для скриншота» буде встановлена ​​вибрана вами клавіша.
Тепер, коли ви змінили клавішу скриншота steam, вам залишається зберегти виконану вами роботу, для цього натискаємо на кнопку «OK».
Ось таким ось способом можна поміняти клавішу скриншота в стим.

На цьому у мене все, всім поки, до нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию