Як в steam включити автономний режим

Якщо вам раптом, по якійсь причині необхідно включити автономний режим в стим, а ви не знаєте, як це зробити, то вам тоді сюди, в цій простій і доступній інструкції, ви дізнаєтеся, як steam включити автономний режим.

Включити автономний режим стим можна кількома способами, які, ми зараз з вами розглянемо докладно.
Перший спосіб включення автономного режиму.
І так на своєму комп’ютері запускаємо програму steam, після чого наводимо курсор миші на вкладку «Steam» і один раз натискаємо ліву кнопку миші, після чого в програмі стим відкриється меню, в якому, вам потрібно буде вибрати пункт «Перейти в автономний режим …» .

Коли ви натиснете на кнопку “Перейти в автономний режим …», на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому, вам буде запропоновано включити автономний режим, але для цього вам потрібно буде перезапустити програму.
Щоб перезапустити програму стим, вам потрібно буде натиснути на кнопку «перезапустити В АВТОНОМНОМУ РЕЖИМІ».

Коли ви натиснете на кнопку «перезапустити В АВТОНОМНОМУ РЕЖИМІ», на вашому комп’ютері відбудеться вихід з програми стим, після чого буде повторно, включена на вашому комп’ютері, але вже в автономному режимі.
Ось таким ось способом можна включити автономний режим в програмі стим.

Другий спосіб включення автономного режиму в steam.
Бувають такі випадки, що інтернету немає, а при відключеному інтернеті, ви не зможете зайти в стим і пограти якусь гру, щоб цього уникнути можна включити автономний режим в steam без інтернету і пограти улюблену гру.
І так запускаємо на своєму комп’ютері програму Стеам, після чого відкриється віконце, в якому буде відбуватися перевірка наявностей поновлення програми steam, так як у нас інтернету немає, чекаємо, поки пройде перевірка.

Після перевірки на вашому комп’ютері відкриється віконце, в якому, ви побачите підключення вашого облікового запису в steam, так як у нас немає інтернету, то при підключенні у вас вийде помилка підключення до вашого облікового запису.

Після того як на вашому комп’ютері відкриється помилка підключення, ви зможете включити автономний режим.
Щоб продовжити і включити автономний режим, вам потрібно буде натиснути на кнопку «АВТОНОМНИЙ РЕЖИМ».
Коли ви натиснете на кнопку «АВТОНОМНИЙ РЕЖИМ», на вашому комп’ютері відкриється програма steam, і ви зможете пограти улюблену вашу гру.

Ссылка на основную публикацию