Як в ворде виділити відразу весь текст, слово, рядок

Здавалося б, працювати з текстовим редактором Word дуже просто, набагато легше, ніж, скажімо, в Excel. Незважаючи на це, щодня у величезної кількості користувачів все ж виникають питання щодо оформлення текстів, їх форматування і т.д. Багато аспектів вже були розглянуті мною раніше, в попередніх матеріалах, тим не менш, знаходяться все нові і нові питання, які потребують відповіді.

Само собою, новачкам, які тільки почали процес освоєння Word, може бути важко розбиратися у всіх його нюансах. Я, в свою чергу, хочу також вам допомогти, і присвятити цей матеріал теми щодо того, як в ворде виділити відразу весь текст.

Як виділити весь текст цілком

Виділити весь текст відразу досить просто, головне, знати кілька правил. До речі, зробити це можна кількома способами, використовуючи безпосередньо меню програми і гарячі кнопки на клавіатурі.

  1. Почнемо з першого способу, в якому задіюється панель інструментів нашого текстового редактора. Отже, для того щоб отримати виділений цілком текст, вам не потрібно нікуди переходити, залишайтеся у вкладці «Головна». Там, в блоці «Редагування», є кнопка «Виділити». Після того як ви на неї натиснете, з’явиться невелика менюшка, де вам треба вибрати кнопку «Виділити все». Готово, весь документ тепер виділений. Тепер можете перегорнути сторінку горизонтально або здійснювати інші дії з усією сторінкою або виділеним текстом. Якщо ви хочете зняти виділення, просто клацніть лівою кнопкою миші в будь-якій області листа.
  2. Другий спосіб, який дозволяє застосувати виділення до всього тексту, полягає в використанні гарячих клавіш на клавіатурі. Всього-то й потрібно, що натиснути на кнопку [Ctrl] і, не відпускаючи її, натиснути букву [A], яка відповідає англійській розкладці.

Як виділити рядок або слово

Безумовно, далеко не завжди у користувача виникає необхідність виділення всього тексту, частенько це потрібно зробити, скажімо, з одного тільки рядком або навіть зі словом, щоб наприклад, змінити напрямок тексту. Для цього поставте курсор в лівій частині документа навпроти потрібного рядка і натисніть в цьому полі лівою кнопкою миші, після чого виділиться весь рядок. Зняти виділення можна таким же чином, як було описано в попередньому розділі.

Зрештою, виділити необхідний фрагмент в тексті або навіть весь текст, можна традиційним способом. Зокрема, перед початком документа поставте курсор, затисніть ліву мишачу клавішу і тягніть стрілочку вниз до кінця тексту. Втім, такий варіант не підходить в тому випадку, якщо текст великий, та й на ноутбуці без мишки він хоч і застосуємо, але не дуже зручний.

Ось такі нехитрі способи дозволять вам в будь-який момент виділити весь документ або уривок з тексту, після чого лише в один клік ви зможете зняти дане виділення.

Ссылка на основную публикацию