Як в whatsapp додати контакт

Якщо ви на свій комп’ютер встановили програму whatsapp, а як додати контакт в whatsapp ви не знаєте, то вам тоді сюди, з цієї докладної і покрокової інструкції, ви дізнаєтеся, як в програмі whatsapp додати контакт.

Щоб додати контакт в whatsapp, вам потрібно буде на своєму комп’ютері запустити whatsapp, потім навести курсор миші на спеціальну кнопку налаштувань, яка розташована в правій частині програма whatsapp і один раз натиснути правою кнопкою миші, після чого розкриється контекстне меню, в якому вам потрібно буде вибрати пункт «Контакти».
Для швидкого відкриття контактів в програмі whatsapp, ви можете натиснути комбінацію клавіш Ctrl + C.

Коли ви оберете пункт «Контакти» або на своїй клавіатурі натиснете комбінацію клавіш Ctrl + C, на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви зможете додати контакти whatsapp.
І так щоб продовжити і додати контакт в whatsapp, вам потрібно буде навести курсор миші на спеціальну кнопку з картинкою «чоловічка з плюсом» і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Зверніть увагу: якщо ви вперше додаєте контакт, то після натискання на кнопку додавання контактів, на вашому комп’ютері відкриється віконце з повідомленням про додавання контактів в ваш аккаунт, щоб продовжити, вам потрібно буде натиснути на кнопку «OK».

Після всіх виконаних дій, на вашому комп’ютері відкриється сторінка, в якій ви зможете додавати контакти whatsapp.
І так щоб продовжити і додати контакт в whatsapp, вам потрібно буде в найпершому поле, ввести ім’я користувача якого ви хочете додати в whatsapp.
Потім в полі «телефон», вводимо номер телефону вашого друга чи подруги.
Після того як ви ввели ім’я і телефон потрібного вам людини, вам залишиться навести курсор миші на кнопку «Готово» і один раз натиснути ліву кнопку миші.

Коли ви натиснете на кнопку «Готово», в програмі whatsapp, буде додано контакт.
Зверніть увагу: якщо в контакті ви не побачите значка «Соцмережі whatsapp», то даний номер не зареєстрований в програмі whatsapp.
Якщо ж ви побачите в контакті значок «Соцмережі whatsapp», то власник телефонного номера зареєстрований в програмі whatsapp, і ви зможете поспілкуватися з цією людиною.
Ось таким ось простим способом можна додати контакт в whatsapp на своєму комп’ютері.

На цьому у мене все, всім поки, удачі! До нових зустрічей на сайті computerhom.ru.

Ссылка на основную публикацию