Як в Windows 10 прибрати пароль при вході адміністратора

При запуску нової операційної системи від Майкрософт постійно здійснюється процедура ідентифікації власника системи, змушуючи людини постійно пам’ятати і вводити персональні дані.

Природно, що подібна ситуація не влаштовує деяких користувачів: одні хочуть прибрати пароль Віндовс 10, вважаючи, що це тільки забирає у них час, інші хочуть дізнатися, як прибрати пароль при вході в Windows 10, боячись банально його забути і, тим самим, обмежити свої можливості щодо доступу в ОС.

Природно, що розробники Десятки передбачили в своєму продукті подібне бажання людей, що дає право повністю прибрати пароль при вході Windows 10. Єдине, що потрібно користувачеві – володіти такою інформацією. Все необхідне для вирішення даного питання є в даному матеріалі.

Асортимент доступних можливостей

Розробники з Microsoft надали цілих три досить простих способи, що дозволяють прибрати пароль Windows 10 при включенні, а також в тому випадку, коли комп виводиться з режиму очікування:

 • Прибрати пароль з комп’ютера Windows 10 можна за допомогою зміни деяких налаштувань профільної учеткі. Особливо актуальне це метод, коли необхідно видалити пароль адміністратора в Windows 10, якщо забув пароль.
 • За рахунок внесення деяких поправок до реєстру.
 • За допомогою меню, що відповідає за електроживлення. Цей варіант дає право прибрати пароль з компа Windows 10, якщо користувачеві набридло його кожен раз вводити, коли мій комп’ютер з режиму сну.

Кожен спосіб не вимагає якихось специфічних знань і здібностей від користувача, тому можна розглянути всі три.

Зміна налаштувань облікових записів

Саме ця методика дозволяє прибрати пароль адміністратора на Windows 10 і перейти на роботу з профілем, де більше не буде потрібно використовувати при включенні персональні дані людини. Що необхідно здійснити:

 1. Натиснути одночасно дві клавіші: «Він» і англійську «R». Ввести в доступне поле команду «netplwiz».
 2. На екрані з’явиться віконце з переліком доступних профілів. Над ним розташована рядок, з якої слід зняти галочку.
 3. Після підтвердження цієї дії від користувача буде потрібно ще один раз ввести відомий йому ключ адміністратора.
 4. Після цього виконується необхідна настройка, яка полягає в очищенні двох нижніх полів, які він побачить перед собою на екрані в наступному вікні.

Щоб остаточно прибрати пароль з комп’ютера при включенні Windows 10, необхідно тільки зберегти зміни і ініціювати перезапуск обладнання.

Використання функціоналу реєстру

Редактор системного реєстру також ефективно відповідає на питання власників Win 10 – як прибрати пароль остаточно?

Від власника ПК потрібно тільки виконання наступної інструкції:

 1. В черговий раз скористатися комбінацією з двох клавіш, що дозволить змусити операційну систему виконати наказ «regedit».
 2. Перейти в гілку, яка носить назву HKLM.
 3. Здійснити невелику подорож: Software \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion.
 4. В кінці шляху виявити гілку під назвою Winlogon і здійснити візит в неї.
 5. У правій частині екрана з’явиться якийсь список. У ньому слід двічі клікнути мишкою по «AutoAdminLogon».
 6. У рядку «Значення» виставити «1».

В кінці, як завжди: збереження і перезавантаження PC. Якщо все зроблено по інструкції, то більше від користувача не потрібно витрачати свій час і напружувати пам’ять для того, щоб згадати необхідну інформацію.

Рішення ситуації з виходом із сплячого режиму

У цьому випадку дійсно напружують зайві дії. Особливо якщо їх доводиться виконувати на переносних ПК, де і так заряд акумулятора може танути з кожної зайвої хвилиною.

Як прибрати пароль з ноутбука Віндовс 10, якщо його доводиться вводити при кожній спробі виходу з «сну»:

 1. Через кнопочку «Пуск» перейти в «Параметри обладнання».
 2. Далі: «Облікові записи» – «Параметри входу».
 3. У правій половині екрану можна побачити напис «Потрібно вхід».
 4. Встановити під ним значення «Ніколи».

Природно, що ця методика підходить не тільки для переносної техніки, але для стаціонарних комп’ютерів. Власне це все, що можна сказати по суті поставленого в статті питання. Якщо чітко слідувати однієї з наданих методик, то дана проблема більше не буде хвилювати адміна цифрової техніки і тих людей, які постійно її експлуатують.

Ссылка на основную публикацию