Як в Windows 10 прибрати пошук з панелі завдань?

Пошук – це дуже важлива складова Windows, яка допомагає в найкоротші терміни знайти потрібний елемент управління. Проте багато користувачів зі мною погодяться, що займати більшу частину панелі задач, він все ж не винен, так як це не є зручним для користувача.

Без пошуку, особливо в нових версіях системи, складно обійтися, якщо вам потрібно швидко знайти будь-яку функцію Windows. 10-а версія дуже сильно від нього залежить. Через зміни в місцезнаходження важливих елементів системи можна потрапити в якийсь ступор, а пошук допоможе згладити це враження. Функціонал пошуку досить великий, адже він працює навіть з інтернетом, що може стати зручним для вас, але надавати можливість налаштовувати пошукову систему Windows не вважала за потрібне, за замовчуванням варто Bing.

Результати пошуку показуються приблизно за таким принципом:

  1. Найкраще відповідність, швидше за все, ви це і шукали;
  2. Вам пропонується продукт з магазину, той пункт не є обов’язковим;
  3. Відповідність пошуковому запиту в інтернеті;
  4. Додатки, які ви можете запустити.

Панель завдань є одним з ключових джерел знаходження файлів Windows, тому можливість налаштовувати її під себе дуже важлива. Всі ярлики і додатки розташовані там, можуть змінюватися, віддалятися і додаватися користувачем, пошук не виняток.

Якщо ви вважаєте за потрібне залишити «Пошук» на панелі завдань, але хочете скоротити місце, яке воно займає, така можливість теж надається. Ви зможете залишити звичайний ярлик, після натискання на який, вам відкриється повноцінна рядок.

Існує кілька способів того, як в Windows 10 прибрати пошук з панелі завдань, це: стандартна функція видалення пошуку з панелі, з використанням реєстру і заміна пошуку на ярлик. Всі вони мають свої переваги і відмінності, але починати безумовно варто зі стандартних методів Windows.

Видалення пошуку з панелі завдань завдяки вбудованій функції

1 спосіб

Вкрай зручний і легкий засіб, не вимагає ніяких складних дій, всього-то потрібно:

  1. Натисніть правою кнопкою миші на панелі завдань;
  2. Наведіть курсор миші на опцію «Пошук»;
  3. При наведенні ви побачите кілька варіантів значень, нам потрібно натиснути «Відключений».

На цьому все, ви позбулися пошуку. Важливо відзначити, що ви його не геть відключили, а саме прибрали з панелі завдань, можете користуватися ним як і раніше з відповідного меню.

2 спосіб

Така ж можливість є в трохи іншому місці, якщо у вас були труднощі з першим варіантом, вдамося до цього. Цей варіант також використовує вбудовані можливості, тому вони в одному розділі.

1. Натисніть правою кнопкою миші на панелі завдань;

2. Виберіть опцію «Властивості»;

3. Вам потрібно пройти на вкладку «Панелі інструментів»;

4. Під вікном з декількома опціями ви побачите список, що випадає, який називається «Пошук в панелі завдань», встановіть значення «Відключено»;

Видалення пошуку з використанням реєстру

Цей варіант можна застосувати в тому випадку, якщо у вас виникли будь-які труднощі з використанням вбудованої функції, інакше він себе не виправдовує. Такий метод більш трудомісткий і потрібно виконувати дії в точності. Не міняйте інші значення реєстру, крім зазначених у інструкції.

1. Викличте вікно «Виконати» натисканням Win + R;

2. Внесіть слово regedit і натисніть ок або Enter;

3. Перед вами відкриється реєстр і вам потрібно пройти по шляху HKEY_CURRENT_USERSoftwareMicrosoftWindowsCurrentVersion

4. У кінцевій гілці, створіть нову папку і назвіть її Search;

5. У новому розділі створіть параметр, тип якого буде DWORD і назвіть EnableProactive;

6. Поставте значення цього параметру 0;

7. Перезавантажте комп’ютер.

Точно такий же метод ви можете використовувати і при поверненні пошуку на панель, просто видаліть розділ Search і все повернеться на свої місця.

[Tip] Всі ці дії можна автоматизувати, просто скачавши потрібний файл за посиланням. Запустіть файл, що знаходиться в архіві і дозвольте йому внести зміни до реєстру. [/ Tip]

Збереження ярлика пошуку на панелі завдань

Тепер замість масштабної рядки, у вас просто буде ярлик, натиснувши на який ви зможете повернути рядок і використовувати її за призначенням. Найбільш доцільним вважаю такий варіант, через зручності користувача. Чи не доведеться шукати пошук в момент необхідності і не буде заважати, коли немає в ньому потреби.

  1. Зробіть клацання правою кнопкою миші по панелі задач;
  2. У розділі «Пошук», встановіть значення «Показати вікно пошуку».

У разі, якщо ви видалили пошук з вашої панелі, ви завжди зможете скористатися ним натиснувши гарячі клавіші виклику Win + X.

Ссылка на основную публикацию